Zuhal Topal Birkan Luvrita Aşkı Yeniden Başladı

Bir süredir devam eden Birkan ve Luvrita arasındaki aşk tekrar alevlendi. Zuhal Topal'la İzdivaç programının başarılı sunucusu Zuhal Topal'da dahil olmak üzere herkes bu aşkı konuşmaya başladı. Luvrita'nın geçtiğimiz hafta sonu Birkan'ın aile büyüklerinin de yer aldığı bir düğüne katıldığı, ikilinin tekrardan yakınlaştığı ortaya çıktı.


Zuhal Topal Birkan Luvrita Aşkı Yeniden Başladı

Sevgi ile yaşadığı aşk ile uzun bir süre gündemde yer alan Birkan, Sevgi'nin Çağrı ile evlenmesinin ardından Zuhal Topal'la programında taliplerini aramaya devam etmişti. Bir süre kendisine gelen talipleri ile görüşen Birkan, son olarak kendisine talip olarak gelen Luvrita ile bir aşka başlamıştı. Geride kalan günlerde yaşadıkları tartışmalar nedeniyle ayrılık kararı alan ikili bugün yeniden aşklarına başladı. 

Birkan'a karşı beslediği duyguları açık yüreklilik ile dile getiren Luvrita, Birkan'ı beğendiğini ve O'ndan hoşlandığını dile getirdi. Birkan ve Luvrita'nın yeniden bir birlerini tanıma kararı alması, stüdyoda bulunan izleyiciler tarafından da alkışlarla karşılandı. 

Birkan ise bu aşkın kendisini üzeceğini, Luvrita'nın dik başlılığı nedeniyle aralarındaki sıkıntıların devam edeceğini düşündüğünü belirtti. Daha önce 2 kez aşık olduğunu dile getiren Luvrita, Birkan'ın da kendisini aldatacağından korktuğunu, bu nedenle Birkan'a temkinli yaklaştığını açıkladı. 

Birkan ile yan yana oldukları sırada Esmira'nın Birkan'a mesaj atmasına tepki gösteren Luvrita, geçtiğimiz günlerde ayrılık kararı almış ve ikili locadaki yerlerini alarak taliplerini beklemeye başlamıştı. Canlı yayında Birkan ve Luvrita aşkına yorum yapan Esmira, Birkan'ın Luvrita'yı sevmediğini, bu aşkın yapmacık olduğunu dile getirdi. 

Esmira'nın bu yorumu üzerine Luvrita Birkan'a kendisini sevip sevmediğini sordu, Birkan ise bu soruya net bir cevap vermedi. Birkan ve Esmira ikilisi bir birlerine bir şans daha verme kararı aldı.

zuhal topal birkan luvrita

 


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500