Caner Erkin'in Son Durumu

Antalyaspor maçında sakatlanarak koltuk değnekleri ile sahadan ayrılan Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin'in sol aşil tendomunun koptuğu bildirildi.


Caner Erkin'in Son Durumu

Dün oynanan Beşiktaş-Antalyaspor maçının 81.dakikasında ayağından saktlanarak hastaneye kaldırılan Caner Erkin'in sol aşil tendomu koptu. Ünlü futbolcu Caner Erkin 1 buçuk saat süren başarılı bir ameliyatın sonrasında sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi. Maç sırasında sakatlanarak sahadan koltuk değnekleri ile ayrılan futbolcu taraftarlarının da yüreklerini ağzına getirdi.

Maçın 81. dakikasında sakatlanarak sahadan ayrıldıktan sonra oldukça üzgün olduğu görülen Fikret Oran tarfından basın mensuplarına açıklama yapıldı. Fikret Orman yaptığı açıklamada, bu tür sakatlanmaların futbolun kaderinde olduğunu ve nazar değdiğini söyledi. Caner Erkin'in sakatlığının büyük şansızlık olduğunu söyleyen Fikret Orman, ameliyatının iyi geçtiğini, tek üzüntüsünün Caner Erkin'in sağlığı olduğunu vurguladı. Futbolun kaderinde bu tarz sakatlanmaların olduğunu bu nedenle de Beşiktaş kadrosunu çok geniş tuttuklarını açıkladı.

Caner Erkin'in ameliyatını gerçekleştiren Dr. Sarpen Çetinkaya Caner Erkin'in son durumu ile ilgili yaptığı açıklamada, ameliyatının başarılı geçtiğini, sol aşil tendomunun koptuğunu söyledi. Bu tür sakatlanmalarda iyileşme süresinin 5-6 aya varabildiğini açıkladı. İlk başta Caner Erkin'in moralinin çok bozuk olduğunu başarılı geçen ameliyat sonras kendini topladığını bildirdi. Caner Erkin'in yarında hastanede tutulacağını daha sonra taburcu edilerek evinde istirahatine devam edeceğini söyleyen Çeytinkaya, Caner Erkin'in zor koşullara dayanıklı bir futbolcu olduğunu her şey yolunda giderse 4-5 aya kadar takımıyla koşulara başlayabileceğini söyledi.

Sosyal medya üzerinden geçmiş olsun dileklerini ileten taraftarlarına Caner Erkin'den cevap geldi.Gece gündüz kendisini yalnız bırakmayarak iyi niyetlerde bulunan tüm sevenlerine teşekkür etti. En kısa zamanda iyileşeceğini ve tekrar taraftarlarının karşısında sahalara döneceğini bildirdi.

 


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500