The Walking Dead 7.Sezonda 1.Bölüm Yayınlandı: Negan Glenn'i Seçti

Milyonları ekran başına kitleyen The Walking Dead dizisinin 7.sezonu büyük bir heyecanla başladı. Negan tarafından Rick'in ekibinden kimin öldürüldüğü büyük merak konusuydu. Tüm ayrıntılar haberimiz detayında...


The Walking Dead 7.Sezonda 1.Bölüm Yayınlandı: Negan Glenn'i Seçti

Dizinin özetine geçmeden önce The Walking Dead hayranlarını üzecek bir bilgi vermek istiyoruz. Tüm dünyada büyük bir merak ve beğeniyle izlenen The Walking Dead 7.Sezonun 1.Bölümü yayınlandı. Daha önceki sezonda her hafta Amerika'da Pazartesi günleri yayınlandıktan hemen sonra aynı gün Türkiye'de de yayınlanmaktaydı. Yayınlanan dizinin yeni bölümü birçok dizi sitesi tarafından alt yazılı olarak hayranlarına ulaştırılabiliyordu.

Ancak yeni sezonda dizinin telif haklarına sahip Fox Channel tarafından dizi sitelerine ihtarname gönderilerek telif yasalarına uymaları konusunda uyarı yapıldı. Türkiye'de dizinin alt yazılarını hazırlayan Nazo82 nikli çevirmden de bundan sonra çeviri yapmayacağını açıkladı. Şimdilik The Walking Dead 7.Sezon Türkiye'de yasal yayıncı olarak FX kanalından izlenebilecek.

Dün akşam Amerika'da yayınlanmaya başlanan The Walking Dead 7.Sezon 1. Bölümünde yaşananlar hayranlarını bir kez daha ekran başına kilitlemeyi başardı. Dizinin özetine geçmeden önce The Wlking Dead 7. sezonun diğer sezonlara göre çok daha heyecanlı ve eğnlenceli olacağını ifade edebiliriz. 6.sezonun son bölümünde kurtarıcılar tarafından yakalanan Rick ve ekibinin akıbeti büyük merak konusuydu. İlk kez son bölümde ekran karşısına çıkan kurtarıcıların lideri Negan elinde bulunan dikenli tel sarılı sopa ile Rick'in adamlarından bir kişiyi kendi adamlarına karşılık öldüreceğini söylemişti. Ancak sezon finali esnasında karanlık ekranda seçtiği kişiye vurarken çıkan seslerden başka birşey görünmeden final yapmıştı. 

Dün akşam Amerika'da ekranlara gelen The Walking Dead 7. sezon 1.bölümünde hayranların meraklı bekleyişi son buldu. Kısa süre sonrada Türkiye'deki izleyicileri ile buluşan dizide, heyecan dolu sahnelerle adına yakışır başlangıcını yaptı. Negan elindeki sopa ile Glenn'i seçti. Aniden kafasına vurmaya başladı. Glenn Negan tarafından öldürülürken Rick ve ekibi gözyaşlarını tutamadı. Kısa süre içerisinde kafası tamamen parçalanan Glenn adıyla alışık olduğumu Koreli çocuk yeni sezonda olmayacak.

Sezonu ilk bölümünde hayranlarına büyük heyecan yaşattığı gibi Glenn gibi en sevilen karakterin bu şekilde diziye veda etmesi de travmatik şok yaşattı. Bundan sonraki bölümlerinde Glenn siz bir Walking Dead izlemeye devam edeceğiz. 

 

 


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500