Müge Anlı'dan 16 Yaşındaki Aleyna Tilki'ye Tepki

Son günlerin popüler isimlerinden biri olan 16 yaşındaki Aleyna Tilki, sahne aldığı barlar ve yaşının küçüklüğü ile gündeme gelmişti. Aleyna Tilki'nin gözle, niyetle, akılla istismar edildiğini dile getiren Müge Anlı, Aleyna'nın ailesine seslenerek çocuğunuzu sahneden alın dedi.


Müge Anlı'dan 16 Yaşındaki Aleyna Tilki'ye Tepki

Belediye yasalarına göre ve genel kanunlara göre 18 yaşından küçük çocuklar eğlence mekanlarına giremez, ancak Aleyna Tilki bir süredir gay barlarda dahil olmak üzere bir çok mekanda sahne alıyor. Aleyna'nın sahne almasını tepki ile karşılayan başarılı gazeteci Müge Anlı, Aleyna'nın sesi güzel olabilir ancak suanda sahnede olması doğru değil dedi. Geçtiğimiz günlerde de genç şarkıcı Aleyna Tilki'ye yaşı nedeniyle sahne yasağı gelmiş, bunun üzerine yurt dışında bazı mekanlarda sahne almaya başlamıştı. 

Aleyna Tilki ise geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada anne ve babasının sürekli olarak yanında olduğunu ve ailesiyle hareket ettiğini dile getirmişti. Aleyna'nın eğer sanatçı olmak istiyorsa konservatuvar okuması gerektiğinin altını çizen Müge Anlı, 2000 doğumlu bir çocuğun sahne almasının doğru olmadığını belirterek, gerekirse devlet anne ve babasından bu türdeki çocukları alabilir dedi. 

18 yaşından küçük olan herkesin çocuk olduğunu belirten Müge Anlı, 18 yaşından küçük olan çocuklara dil uzatmak, göz uzatmak ve ailelerin buna göz yummasının da suç olduğunu belirtti. Aleyna Tilki'nin anne ve babasına seslenen Müge Anlı, Aleyna'nın ailesinin bilmeden de olsa çocuk istismarı yaptığını belirterek, biran önce Aleyna'nın sahnelere veda etmesi gerektiğini açıkladı.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sanane     2016-10-28 tamamen doğru