Müge Anlı Minik Irmak Bulundu ve Cenazesi Defnedildi

Müge Anlı'nın sunduğu program arasında 3 buçuk yaşındaki minik Irmak'a tecavüz ettikten sonra öldürdüğünü itiraf eden Himmet Aktürk canlı yayında gözaltına alınarak ceza evine gönderildi. Geçtiğimiz hafta yaptığı itiraftan sonra Irmak'ın cansız bedenini arama çalışmaları başlamıştı. Himmet Aktürk'ün ifadesi sonucunda minik Irmak'ın cansız bedenine ulaşıldı.


Müge Anlı Minik Irmak Bulundu ve Cenazesi Defnedildi

Manisa'nın Alaşehir ilçesinde geçtiğimiz hafta evlerinin önünde oynarken ortadan kaybolan minik Irmak'ın bulunabilmesi için ailesi tarafından Müge Anlı ve ekibinden yardım istenmişti. Müge Anlı ve ekibi tarafından minik Irmak'ın bulunabilmesi için çalışmalar başlatıldı. O sırada hareketlerinden şüphelenilen mahalleden komşuları ve hurdacılık yaparak geçimni sağlayan Himmet Aktürk programa davet edildi. 

Himmet Aktürk'ün katıldığı Müge Anlı'nın programında verdiği çelişkili ifadelerden şüphelenildi. Evinde de yapılan aramalar sonucunda pembe renkli battaniye kriminal incemeye gönderildi. Yapılan incelemeler neticesinde battaniye üzerinde kana benzer lekeler ve minik Irmak'ın saç rengine benzer saç teline rastlandı. Ancak Himmet Aktürk'ün hurdacılık yapması ve dışarılardan alıp gelmiş olabileceği düşüncesiyle zanlı olarak suçlanamamıştı.

Cuma sabahı Mügen Anlı'nın programına katılan Himmet Aktürk, program başında söylediği tutarsız bazı cümleler Müge Anlı'nın dikkatinden kaçmadı. O güne kadar polsin battaniye üzerinde tespit ettiği ancak açıklanmayan bulguları, Himmet Aktürk canlı yayında kendi ağzıyla açıkalmaya başladı. Evime girip öldürmüş olabilirler, battaniyeye kan bulaşmış olabilir, saçı düşmüş olabilir gibisnden cümleleri Mügen Anlı'nın dikkatini çekti ve üzerine gitmeye başladı. 

MİNİK IRMAK'IN CANSIZ BEDENİ BULUNDU

Program arası verildiğinde daha fazla direnemeyen Himmet Aktürk cinayeti itiraf etti. Programa çağrılan emniyet görevlilerine teslim edilen Himmet Aktürk, daha sonra minik Irmak'ı öldürdükten sonra nereye bıraktığını göstermesi istendi. Ancak söylediği bölgede arama çalışmaları yapılmasına rağmen ogün bulunamadı. Müge Anlı'ya ayrıntılı olrak yerini gösterdikten sonra tekrar bölgede bulunan bir bağ evinin bahçesinde yapılan çalışmalarda hafta sonu itibariyle Irmak'ın cansız bedenine ulaşıldı.

Himmet Aktürk'ün tarif ettiği üzüm bağında emniyet görevlileri ve arama köpekleri Irmak'ı aramaya başladılar. Çevredeki vatandaşlarda eşlik ettiler. Çalışmalar devam ettiği sırada vatandaşlar tarafından üzüm bağına giden yol kenarında minik Irmak'ın ayakkabıları bulundu. Arama ekipleri kanal kenarında Himmet Aktürk'ün Irmak'ın cesedini gömmek amacıyula kullandığı kazmayı buldular. Himmet Aktürk'ün ifadesinden yola çıkılarak arama çalışmaları hep bağın ortasında yapılıyordu. Ancak son bulunan kanıtlardan sonra kanal kenarında aramalara ağırlık verildi. Kaybolduğu gün üzerinde bulunan kıyafetlerle birlikte toprağın 1 buçuk metre altına gömülmüş olarak bulundu.

Perişan halde olan ailesi tarafından teslim alınan 3 buçuk yaşındaki minik Irmak'ın cenazesi pazar günü düzenlenen törenle defnedildi.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500