Pedofili Gerçeği Müge Anlı ile Tekrar Gündemde

Müge Anlı'nın canlı yayında 3,5 yaşındaki Irmak'ın cinayetini aydınlatmasının ardından Pedofili yeniden sosyal medyanın gündem konusu oldu. Komşusunun küçük kızı Irmak'ı öldüren katil zanlısı dün yayınlanan programda cinayeti itiraf etmiş, küçük kızın cesedini gömdüğü yeri canlı yayında açıklamıştı.


Pedofili Gerçeği Müge Anlı ile Tekrar Gündemde

Müge Anlı ve ekibinin başarılarına bir yenisini eklediği yayında hurdacılık ile uğraşan Himmet Aktürk,Irmak cinayetini itiraf etmişti. Manisa'da yaşayan Irmak evinin önünden bir anda kaybolmuş, 6 gündür devam eden arama çalışmalarında ise bir sonuca ulaşılamamıştı. 

İtiraf Kuliste Geldi

Müge Anlı ile yalnız konuşmak isteyen Himmet Aktürk'ün bu isteğine başarılı gazeteci ve yayıncı Müge Anlı olumlu yanıt verdi. Himmet Aktürk'ün anlatacaklarından emin olan Müge Anlı ve ekibi gizli kamera ile Himmet Aktürk'ün söylediklerini kayıt altına aldı. Canlı yayında cinayeti açıklamayan Himmet Aktürk, kulisde Müge Anlı'ya yaptığı açıklamada cinayeti itiraf etti. 

Pedofiliye Dikkat

İnsanların bilinçsiz olarak yaklaştığı konuların başında gelen Pedofili karşısında her anne babanın dikkatli ve koruyucu bir şekilde hareket etmesi gerekiyor. Çocuklarını koruma altına almak ve onların güvenliğini sağlamak anne babaların birincil görevi arasında yer alırken, Pedofili gerçeği ise gün geçtikçe daha çok kişi tarafından biliniyor. Son olarak Manisa'da yaşanan olayda Himmet Aktürk, komşusunun 3,5 yaşındaki kız çocuğu Irmak'a cinsel istismarda bulunmuş ve sonrasında Irmak'ı öldürerek bir yere gömmüştü. Tüyler ürperten bu ve benzeri durumlar karşısında ilk olarak çocuklar bilinçlerndirilmelidir. Çocukların yabancılar ile konuşmaları, iletişim kurmaları, yabancıların çocuklarınızı sevmesinin, resmini çekmesinin önüne geçmelisiniz. 

Beni Cezaevine Atmayın!

Canlı yayında cinayeti itiraf eden Himmet Aktürk, caze evine girmekten korktuğunu ve ceza evine girmek istemediğini belirtti. Yaptıklarının farkına sonradan varan Himmet Aktürk, o an kendimde değildim, neden böyle birşey yaptığımı bilmiyorum. Hayat kadınlarına para ödüyorum ama beni dolandırıyorlar, kimse benimle birlikte olmuyor dedi. Katil zanlısı bu açıklamalarının sonrasında stüdyoya gelen polis memurları tarafından tutuklanarak göz altına alındı.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500