İçerde Dizisi Final Yapıyor

Show TV ekranlarında yayınlanan İçerde dizisi final kararı aldı. İçerde dizisinin çekimlerinin önümüzdeki sezon devam etmeyeceği, sezon sonunda dizinin de sona ereceği öğrenildi. Güçlü oyuncu kadrosu, heyecan dolu sahneleriyle dikkat çeken dizinin reytingleri ise beklentilerin altında kaldı.


İçerde Dizisi Final Yapıyor

Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut'un başrollerini paylaştığı İçerde dizisi ile ilgili süpriz karar alındı. Sevenlerinin sıkı takibi altında olan dizi, sezon sonunda final yapma kararı aldı. Kısa bir süre önce yayın hayatına başlayan dizinin final kararında ise reytinglerin etkili olduğu düşünülüyor. 

Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut'un bir birlerini tanımayan iki kardeş olarak izleyici karşısına çıktığı dizide, Aras Bulut (Umut) mafyanın büyüttüğü, okuttuğu, polis rolünü canlandırırken, Çağatay Ulusoy (Sarp) mafyanın içine sızmış polis rolünü canlandırıyor. Küçük yaşta kaybolan kardeşi Umut'un yaşadığına dair izlere ulaşan Sarp, kardeşinin bulmanın en iyi yolunun mafyanın içinde yer almak olduğunu düşünüyor. 

İçerde Sona Eriyor

İlk bölümlerde yüksek reyting rakamları ile dikkat çeken İçerde, her yeni bölümünde beklenmeyen bir düşüş ile başladı. Yapım ekibi tarafından yapılan açıklamada ise dizinin önümüzdeki sezon yayınlanmayacağı, bu sezonun sonu itibari ile sona ereceği belirtildi. 

Kaynak:yayinakisi. com


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500