İstanbul Yenibosna'da Şiddetli Patlama

İstanbul Yenibosna'da şiddetli patlama meydana geldi. Saldırıda bir kişinin ağır yaralandığı öğrenildi.


İstanbul Yenibosna'da Şiddetli Patlama

İstanbul Yenibosna'da yaşanan patlamada, ilk edinilen bilgilere göre 1 kişi ağır yaralandı. Yenibosna'da bulunan 75 Yıl polis amirliğine yakın bir noktada araç ile yapılan saldırıda patlamanın bir aracın içinde olduğu belirlendi. Aracın seyir halinde olup olmadığı ise henüz bilinmiyor. Yenibosna 75. Yıl polis amirliği yakınlarında yaşanan patlamaanın ardından olay yerine çok sayıda ambulans sevk edildi. Yenibosna 75 Yıl Polis Amirliğine yakın bir noktada yaşanan patlamada yaralanan 1 kişinin ise sağlık durumunun ciddi olduğu belirtildi.

Patlamada çevrede bulunan çok sayıda binanın camları kırıldı. 75. Yıl Polis Merkezinin camları da patlamada kırıldı. Şiddetli patlamanın ardından silah seslerininde yükseldiği çevredeki vatandaşlardan öğrenildi. 

Bahçelievler ilçesinde bulunan Fatih Caddesi üzerindeki 75. Yıl Polis Merkezine düzenlenen bombalı saldırı ile ilgili bilgiler edinilmeye devam ediyor. 

Güncelleme : 06.10.2016 16:38
Yaşanan patlamanın bir motorsikler ile gerçekleştiği tespit edildi. Motorsiklet ile 75. Yıl Polis Merkezi yakınına gelen 1 kişi motoru buraya bıraktıktan sonra patlamanın yaşandığı öğrenildi. Olay yerinde geniş çaplı önlem alan güvenlik ekipleri araştırmalarına devam ediyor.

PATLAMADA YARALANANLARIN SAYISI 5'E ULAŞTI


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500