2010 Dünya Güzeli Nicole Faria Evlilik Programında

Film çekimleri için İstanbul'a gelen 2010 Dünya Güzeli Nicole Faria, Evleneceksen Gel programına katıldı. Sermiyan Midyat'ın yeni filmi Bir Baba Hindu'nin çekimleri için İstanbul'a gelen Nicole Faria, Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunduğu Evleneceksen Gel programında taliplerini aradı.


2010 Dünya Güzeli Nicole Faria Evlilik Programında

Hindistan'ın dünya tarihindeki ilk güzeli olan Nicole Faria Sermiyan Midyat'ın yazıp yönettiği Bir Baba Hindu filminin çekimleri için İstanbul'a gelmişti. Filmde başrol olarak görev alan Nicole, çok heyecanlıyım, bu film için çok emek harcadık, umarım hak ettiğimiz değeri göreceğiz dedi. 

Evlilik Programına Katıldı

Bir Baba Hindu'nin vizyona girmesinin ardından Nicole Faria soluğu evlilik programında aldı. Kendisine gelecek talipleri beklediğini belirten Nicole'nin türkçe bilmemesi akıllarda soru işareti yarattı. Nicole'nin neden bir evlilik programına katıldığı, bunun sadece bir reklamdan ibaret olup olmadı gibi konuları haberlerweb.com olarak siz okurlarımızın yorumuna bırakıyoruz. Seda Sayan ve Uğur Arslan tarafından loca adayı olarak stüdyoya davet edilen Nicole Faria'yı Sermiyan Midyat ve Şafak Sezer'de canlı yayında ziyaret etti. 

Nicole Faria'nın programa katılmasıyla birlikte talipleri de arttı. Nicola'ya talip olarak gelmek isteyenlerin Nicola ile nasıl anlaşacaklarına ise Uğur Arslan ben tercümanlık yapacağım diyerek yanıt verdi. Programa katılarak Hint dansı yapan 2010 Dünya güzeli, sonrasında kendisine gelecek talipleri beklemek için locaya oturdu. Ancak yaşananların farklı bir konuk ağırlama yöntemi olduğu, Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın, Sermiyan Midyat, Şafak Sezer ve Nicola Faria'yı yeni sinema filmlerinin tanıtımı için ağırladığı belli oldu.

nicola faria

Hak Ettiği Yeri Bulacaktır

Birbirinden farklı filmleri ile izleyenleri kahkahaya boğan Sermiyan Midyat, yeni filminde de bunu başaracaktır. Sermiyan Midyat, filmin gala gösterimi öncesinde, “Memlekette herkesin suratı asık, herkes üzgün geziyor. Bu filmle yüzleri bir nebze olsun güldürmeyi hedefliyoruz. Yanakları yukarı kaldıracağız” diye konuştu.

 


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500