Zuhal Topal'ın Loca Adayı Hanife Aradığı Aşkı Gökhan'da Buldu

Zuhal Topal'la programının loca adayı Hanife, Gökhan ile başladığı aşka dolu dizgin devam ediyor. Kendisine talip olarak gelen Gökhan'ın iltifatlarından memnun olun ve Gökhan ile yemeğe çıkan Hanife, aradığı aşkı sonunda buldu.


Zuhal Topal'ın Loca Adayı Hanife Aradığı Aşkı Gökhan'da Buldu

Yaptığı her hareket, kurduğu her cümle olay olan Hanife, Zuhal Topal'ın sunduğu Zuhal Topal'la programında uzun zamandır loca adayı olarak taliplerini bekliyordu. Kendisine gelen taliplere hayır demesiyle de adından sıkça söz ettiren Hanife, Gökhan'a karşı koyamadı ve Gökhan ile çay içmek değil, yemeğe çıkmak istediğini söyledi. Hanife'nin bu yaklaşımı erkek hayranlarında hayal kırıklığı yaratırken, stüdyodaki seyirciler ve loca adayları Hanife'yi alkışlayarak destek verdi. 

Hanife, Zuhal Topal'ın programındaki son ilişkisini ise yine locanın yakışıklı isimlerinden Deniz ile yaşamıştı. Hanife'ye talip olarak gelen Deniz, Hanife'yi etkilemeyi başarmış, ikili hızlı bir şekilde bu ilişkide ayrılık kararı almıştı. Ayrılığın ardından locadaki yerini alan Hanife'ye talip olarak Soner gelmişti. Soner'in tüm çabasına rağmen bu ilişkiye sıcak bakmayan Hanife, Soner'in tüm çabasını sonuçsuz bırakmıştı. 

Gökhan Hanife'yi Etkilemeyi Başardı!

Hanife'ye talip olarak gelen ve fitness eğitmeni olan Gökhan, kurduğu cümleler ve iltifatları ile Hanife'yi etkilemeyi başardı. Ellerinde çiçekler ile Hanife'nin karşısına çıkan Gökhan, Hanife'den istediği cevabı aldı ve ikili birlikte yemeğe çıktı. Yemek sırasında da bir birlerini tanıyan ikili, yeni başlayan ilişkilerinde bir birlerine biraz daha zaman vermek istedi. 


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500