Naz Zuhal Topal'ın Programına Geri Döndü

Zuhal Topal'ın loca adaylarından Naz,Seda Sayan'ın programına geçmiş ve dün yayınlanan Evleneceksen Gel programına loca adayı olarak katılmıştı. Kendisine programda talipte gelen Naz, talibi ile çay içme kararı almıştı.


Naz Zuhal Topal'ın Programına Geri Döndü

Naz'ın aldığı kararın ardından ilginç gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Evleneceksen Gel programına sadece 1 gün katılan Naz, sonrasında Zuhal Topal'la programına geri dönüş yaptı. Naz'ın neden bu şekilde bir karar aldığı, Zuhal Topal'ın Naz'ı tekrardan programa neden dolayı aldığı ise henüz açıklanmadı. Naz'ın farklı bir programa geçmesindeki en büyük neden ise Baha ile yaşadığı sorunlar olarak biliniyor. 

Azerbaycan'dan Türkiye'ye gelen Naz, geçtiğimiz sezon Zuhal Topal'ın programına katılmış, loca adaylarından Kerem ile büyük bir aşk yaşamıştı. İkili yaşadıkları bu ilişkide bir türlü sonuca gidemedi, Kerem programdan ayrılırken Naz, kendisine gelecek olan talipleri aramaya devam etti. Son dönemlerde dans hocası Baha ile bir ilişki yaşamaya başlayan Naz, bir küs bir barışık ilişkisine rağmen, bir açıklama yapmadan Evleneceksen Gel'de kendisine gelen talibi kabul etti. Eski evliliğinden 1 çocuğu bulunan Naz, lüks yaşantısıyla da dikkat çekiyor. 

NAZ EVLENECEKSEN GEL SEDA SAYAN'A GEÇTİ

Sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlar nedeniyle zaman zaman Zuhal Topal'ın tepkisini de alan Naz, hız kesmeden bu paylaşımlarına devam ediyor. Naz'ın tekrardan Zuhal Topal'la programına dönmesine Seda Sayan tarafından bir açıklama ya da bir tepki verilmedi. 

Bugün yayınlanan Zuhal Topal'lanın yeni bölümünde canlı yayına katılan Naz'ın neden böyle bir karar aldığını, neden farklı bir programa katıldığını açıklaması bekleniyor. Baha ve Naz arasındaki aşk ise bu gelişmelerin sonrasında tamamen sona erecek gibi görünüyor. Sizlerde haberlerweb.com tarafından hazırlanan Naz'ın farklı programa geçmesiyle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Naz'ın önümüzdeki günlerde Evleneceksen Gel programına tekrardan katılıp katılmayacağı ise henüz bilinmiyor. Ancak dün canlı yayına katılan Naz için yoğun bir şekilde talip başvurusu geldiği öğrenildi.

zuhal topal naz

 


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500