Arda Turan'ın Milli Takıma Dönmesi İmkansız

Kısa bir süre öncesinde yaşanan ve medyaya sızan Fatih Terim, Arda Turan gerginliği tırmanarak devam ediyor. Telegol programı yorumcularından eski milli futbolcu Ümit Karan, Arda Milli takıma dönmesi imkansız dedi.


Arda Turan'ın Milli Takıma Dönmesi İmkansız

Barcelona'da forma giyen milli futbolcumuz Arda Turan ve Fatih Terim arasındaki gerginlik Avrupa Şampiyonası sonrası gün yüzüne çıkmış, milli futbolcu A Milli takımımızın Rusya ile karşılaştığı hazırlık maçında ve dünya kupası eleme grubundaki Hırvatistan karşılaşmasında kadroya alınmamıştı. Arda Turan ile Fatih Terim arasındaki gerginliğin ise primler nedeniyle çıktığı konuşulmuştu. 

Dün akşam yayınlanan Telegol programında konuyu ele alan Serhat Ulueren , Fatih Terim'e çok yakın iki isimle yüz yüze görüştüğünü ve konunun aslında prim kaynaklı olmadığını, olayın içerisinde bir birinden farklı nedenler olduğunu açıkladı. Fatih Terim ve Arda gerginliğini maddeler halinde değerlendiren Serhat Ulueren, önümüzdeki günlerde Fatih Terim ve Arda Turan'ın bir araya getirilmesini ve ikili arasındaki sorunun bitmesini istediğini, A Milli Takımın Arda Turan'a ihtiyacı olduğunu dile getirdi. 

Biz Varsak Hoca Var Biz Yoksak Hoca Yok

Serhat Ulueren'in araştırarak ele aldığı Arda Turan konusundaki ilk madde, biz varsak hoca var biz yoksak hoca yok oldu. Arda Turan'ın milli takım kampında Burak Yılmaz ile birlikte çay içerken Milli Takım çalışanlarından Terim'e yakın biz isime "Biz varsak hoca var, biz yoksak hoca yok" dediği iddia edildi. 

Sabahlara Kadar Oyun Oynuyor

Programda ele alınan bir diğer konu Arda Turan ve yanında yer alan bir kaç futbolcunun daha sabaha kadar oyun oynadığı, bazı gecelerde ise odadan çıkan sesler nedeniyle yan odada bulunan futbolcuların ya da çalışanların uyuyamadığı belirtildi. 

Arda Kahvaltılara Katılmıyor

Milli takım futbolcularının sabahları düzenlenen kahvaltıya katıldığı ancak Arda Turan'ın sürekli olarak bu kahvaltılara gelmediği iddia edildi. Bu iddia üzerine bir açıklama yapn eski milli futbolcu Ümit Karan, Arda bizimle oynarken de kahvaltılara katılmazdı, bunu Fatih Hoca zaten biliyor. Bende çoğu zaman kahvaltılara katılmazdım dedi. 

Arda Turan'ın Milli Takıma Dönmesi İmkansız

Eski milli futbolcu Ümit Karan, Fatih Terim'i de Arda Turan'ı da çok iyi tanıdığının altını çizerek Fatih Hoca milli takımda olduğu sürece Arda geri dönemez. Fatih Hoca ne zaman milli takımı bırakır Arda ancak o zaman milli takıma geri dönebilir dedi. Arda Turan'ın oldukça duygusal bir yapıya sahip olduğunu belirten Ümit Karan, ikili arasındaki gerginliğin farklı nedenleri de olduğunu belirtsede bu konu ile ilgili net açıklama yapmaktan kaçındı.

 


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500