Umut Esra Erol'un Sunduğu Evlen Benimle Programına Geçti

Zuhal Topal'la programının loca adayı Umut, Esra Erol'un programına transfer oldu. Transfer oldu diyoruz çünkü evlilik programlarındaki adaylar artık sıkça program değiştiriyor.


Umut Esra Erol'un Sunduğu Evlen Benimle Programına Geçti

Katıldığı evlilik programları ile genç kızların sevgisini kazanan damat adayı Umut, uzun süredir ekranda görünmüyordu. Bugün yayınlanan Esra Erol ile Evlen Benimle programında bir anda ortaya çıkan Umut, tüm izleyenleri şaşırttımayı başardı. Katılacağı program ile ilgili şuana kadar bir açıklama yapmayan Umut, evlilik programları macerasınada yine Esra Erol'un programında başlamıştı. 

Programa katılan Umut, loca adaylarından herhangi birine talip olarak gelmedi. Kendisine gelecek talipleri bekleyeceğini belirten Umut, ben sadece bir kişi yüzünden evlilikten, aşktan soğudum. Bana kapalı bayanlarda gelebilir, açık bayanlarda gelebilir. Önemli olan benim aileme uyum sağlaması dedi. Umut'un "kapalı" kelimesini altını çizerek defalarca vurgulaması akıllara daha önce bir ilişki yaşadığı Hanife'yi getirdi. 

Umut ile Hanife geçtiğimiz sezon bir ilişki yaşamış ancak bu ilişki ikilinin beklediği şekilde sürmemişti. Yaşadıkları ayrılığın sonrasında bir daha yanyana gelmeyen Hanife ve Umut ikilisi, böylece iki ayrı kanal ve iki ayrı programda adaylarını aramaya devam edecek. 

UMUT ve HANİFE'YE ESRA EROL'UN PROGRAMINDAN TEKLİF

Evlilik programlarında son dönemde sık sık aday değişikliği yaşanıyor. Daha önce Zuhal Topal'ın programında nişanlandıklarını açıklayan Çağrı ve Sevgi, Esra Erol'un programına geçiş yapmıştı. Esra Erol'un programında bir birlerine aşık olan Zahra ve Erkan ise Zuhal Topal'ın programına geçiş yaparak burada nişanlanmıştı. 

Yine Zuhal Topal'la programında uzun süre boy gösteren, loca adaylarından Cansu ile bir ilişkiye başlayan Mehmet'te, Esra Erol'un programına geçmiş ve doğru yeri bulduğunu söylemişti. Ancak Mehmet cuma günü yayınlanan Zuhal Topal'la programına katılarak özür diledi ve programa geri dönmek istediğini söyledi.

Zuhal Topal'ın Mehmet'i locaya alıp almayacağı ise eski sevgilisi Cansu'nun elinde. Cansu, "Mehmet burada olursa ben giderim diyerek Mehmet'in programa katılmasına karşı olduğunu dile getirmişti.

ERKAN VE ZAHRA ZUHAL TOPAL'IN PROGRAMINDA

 


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500