Kadir İnanır Tarık Akanı Andı

Kadir İnanır, gece yaşamını yitiren ünlü oyuncu Tarık Akan’ın hakkında şu açıklamalar yaptı


Kadir İnanır Tarık Akanı Andı

Türk Sineması’nın dev isimlerinden Kadir İnanır, gece yaşamını yitiren ünlü oyuncu Tarık Akan’ın peşinden şu açıklamada bulundu.

Kadir İnanır ile Tarık Akan muhteşem bir ikiliydik ve çok güzel çalışmalara beraber imzalar attık ve daha da çok şeylere imzalarını atacaklarını söyleyen fakat bu acı haberi alınca artık çok yalnız kaldığı ifade etti.

Yeşilçam’ın efsane oyuncusu Tarık Akan, kanser tedavisi gördüğü ve hastanede yaşamını yitirdi. Vefat haberini alan ünlü adlar, gece yarısı saat 01.00'de yaşamını yitiren Yeşilçam efsanesi ile ilgili duygu ve düşüncelerini anlattı.

Tarık Akan'la ilgili duygularını dile getirmek için Kadir İnanır, konuşmakta bir hayli çok zorlandı.

Kadir İnanır, Tarık Akan'ın peşinden şu açıklamayı yaptı:

Çektiğim o acıyı sizlere paylaşmak istiyorum. Çünkü çok iyi bir sinemacıydı. Çevresinde ise sevilen sayılan bir insandı.

Tedavi gördüğü süresince kendisiyle devamlı sık sık görüştüm. Sevenlerine ise baş sağlığı diliyorum. Hepimiz bu dünyadan elbet bir gün göçüp gideceğiz ve hiç birimiz baki kesinlikle kalmayacağız.

Türk sinemasının gelişmesi için uzun seneler çalışmalar yaptık. Çok güzel eserler birlikte yaptık, daha da yapacaktık.

 Ama olmadı çok sevdiğim değerli sanatçıyı ne yazık ki kaybettim ben artık kendimi çok yalnız kaldığımı hissediyorum çok sevdiğim arkadaşımın mekânı cennet olsun.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500