Serdar Ortaç Coşturmaya Tam Gaz Devam Etti

Serdar ortac konseri icin Antalya geldi hayranlar inin karsisina cikmadan önce sehri gezen ortac Antalya bir kez daha asik olduğunu dile getirdi.


Serdar Ortaç Coşturmaya Tam Gaz Devam Etti

Kemer ilçesinde bulunan clup aura'da iki dansçı kızlarla beraber sahneye çıkan serdar ortaç, yeni ve eski birçok şarkısını söyledi. hayranlarından çok yoğun ilgi gördü ve bundan dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.

Serdar ortaç, şarkı aralarında ise geceye katılan hayranlarına evlilik hakkında nasihatlerde bulundu. seviyorsanız evlilikten kesinlikle korkmayın evlilik çok güzel çok kutsal bir şey bende sevdim ve şimdi ise evliyim ve çok ta mutluyum onun için evlilikten kesinlikle korkmayın.

Tekrar söylüyorum eğer gerçekten seviyorsanız evlenin ve bir ömür boyu mutlu olun hayranlarına ise çok önemli tavsiyelerde vede nasihatlerde bulundu. sevilen sanatçı serdar ortaç sağlığı hakkında ise, "artık iyileştim iyi oldum allahıma çok şükür artık bundan sonra sık sık konser vereceğim" ve sevenlerimle devamlı buluşacağım ve onları hiçbir zaman şarkılarımdan mahrum bırakmayacağım.

Ve benim en çok sevilen şarkılarımı söyleyeceğim allah bana sağlık verdiği sürece uzun yıllar bu mesleğimi devam ettireceğim. bundan hiçbir şüpheniz olmasın iyiki sizler varsınız varsınız sizlere çok teşekkür ediyorum ve şükranlarımı sunuyorum kalın sağlıcakla allaha emanet olun hoçcakalın dedi.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500