Uğur Pektaş Arka Sokaklar Dizisinden Ayrıldı

Kanal D’nin efsane dizisi Arka Sokaklar’da şok ayrılık yaşandı. Kanal D'nin efsane dizisi olan Arka Sokaklar dizisi Murat karakterine hayat veren Uğur Pektaş diziden ayrıldı.


Uğur Pektaş Arka Sokaklar Dizisinden Ayrıldı

Kanal D ekranlarında olan ve ilgiyle izlenilen Arka Sokaklar dizisi kadrosunda sürpriz bir ayrılık daha yaşandı. Kanal D’nin efsane olmuş dizisi Arka Sokaklar’ Murat Komiser rolünde olan Uğur Pektaş, diziden ayrıldı.

Uğur Pektaş TV8’in efsane programı Survivor şampiyonu olarak ün elde etmeyi hak etmişti.

Survivor Türkiye 

Survivor Türkiye, genel olarak Survivor reality yarışma programın dünyada yapılan 9.cu yılında 2005 senesinde Türkiye'de ilk olarak Kanal D ve Pelin Akad yapımı olarak sunulan İlk sezon yapımı. Program adı Survivor Türkiye: Büyük Macera olmuştu, rakip boyların yeniden isimlendirilmesi Kuzey ve Güney olmuştur.

Belirgin niteliklerle ayrılmamış karışık yarışmacılar Kuzey ve Güney Takımları diye ikiye ayrıldı ve birbirlerine karşı çeşitli yarışmalarda yarıştılar. Finalinde daha sonra Kanal D'nin uzun zaman polisiye dram dizisi Arka Sokaklar'da rol alan 'duygusal' Survivor Uğur' Uğur Pektaş Kız kulesinde başarısı, 150.000 TL'lik ödülle neticelenmişti.

Uğur Pektaş Kimdir? 

Uğur Pektaş, 16 Nisan 1979 tarihinde İstanbul’da doğdu. Anne- babası 13 yaşında iken boşandı. Yoga, aikido ve tai chi sporları yaptı. Kocaeli Üniversitesi Otelcilik Bölümünü okudu.

Aynı zamanda Tur rehberliği yaptı, bir bira firması parti ekibinde organizatör olarak çalıştı. Ayrıca babasıyla ortak olduğu Araba tamiri ve bakım servisi dükkanı var.

2005 senesinde Kanal D’de yayınlanan Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Survivor Türkiye yarışmasında birinci oldu. Daha sonrasında ise oyunculuğa başladı. Kuşdili ve Düşler ve Gerçekler dizilerinde yer aldı. Arka Sokaklar dizisi ile büyük ses getirmişti.

Arka Sokaklar dizisi yönetmenliğini Orhan Oğuz yaptı, başrollerde ise Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Uğur Pektaş, Alp Korkmaz, İlker İnanoğlu, Gamze Özçelik, Berk Oktay, Çağla Kubat oynadı.

Uğur Pektaş'ın Hac organizasyonu yapan şirketi de var.

Uğur Pektaş, 19 Haziran 2008 tarihinde, kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Gamze Özçelik ile evlendi. 30 Ocak 2010 tarihinde Murathan adında bir oğlu oldu. 26 Aralık 2011 tarihinde ise boşanmıştı.

Arka sokaklarların yakışıklı ünlü oyuncusu ugur pektaş kurtlar vadisi dizisine transfer oldu ve sevenleriyle yeniden ekranlarda olmaya devam edecek.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500