Kurtlar Vadisi Pusu Sevenleriyle Buluşmasına Çok Az Kaldı

Yeni sezon da yine bomba gibi giriyor Kurtlar Vadisi Pusu ekibine Uğur Pektaş da dahil olmuş oluyor.


Kurtlar Vadisi Pusu Sevenleriyle Buluşmasına Çok Az Kaldı

 

Türk televizyon tarihin en uzun soluksuz dizilerinden biri olan Kurtlar Vadisi Pusu’ yeni sezonda yerini almış olacak isimler yavaş yavaş netleşmeye başladı. 

Bir dönem Arka Sokaklar dizisinde yer alan ünlü oyuncu Uğur Pektaş yeni sezonda Kurtlar Vadisi Pusu’da rol almış olacak.

2003 senesinden bu yana ekranlarda seyirci ile buluşan Türk televizyon tarihin en uzun soluksuz dizilerinden biri olan Kurtlar Vadisi Pusu, son senelerdir reytinglerinde yaşadığı iniş ve yüksek bölüm maliyeti nedeniyle yayıncı kanal bulmakta zorluk çekiyordu.

HENÜZ HİÇBİR KANAL İLE ANLAŞMA SAĞLANMADI

Yeni yayın dönemini başlamasına çok az bir zaman kala herhangi bir kanalla yayın anlaşması imzalamadı Kurtlar Vadisi Pusu’ yapımcısı Pana Film, Geçtiğimiz haftada resmi Twitter hesabından yeni yayın döneminde Kurtlar Vadisi Pusu’nun Kanal D’de artık olmayacağını söylemişti.

YENİ SEZON HAZIRLIKLARI TÜM HIZLA DEVAM EDİYOR

Henüz yayınlanacağı kanal belli olmasa da Pana Film Kurtlar Vadisi Pusu’ yeni sezon için hazırlıklarını tüm hızıyla devam ettiriyor. Memati rolünü oynayan Gürkan Uygun’un Kurtlar Vadisi Pusu’dan ayrılması peşinden reytinglerde yaşanan iniş tersine çevirmek isteyen Pana Film, Kurtlar Vadisi Pusu’ oyuncu kadrosuna flaş isimler transfer etmeye çalışıyor.

OYUNCU KADROSUNA SÜRPRİZ İSİM

Bir dönem Arka Sokaklar dizisinde önemli bir rolde gördüğümüz ünlü oyuncu Uğur Pektaş yeni sezonda Kurtlar Vadisi Pusu’nun oyuncu kadrosunda yerini almış olacak.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500