Hayatımın Aşkı Ekranlara Veda Ediyor

Kanal D ekranların sevilerek takip edilen dizi Hayatımın Aşkı sürpriz yaparak final yapma kararı verdi. 17. final bölümünde sürpriz bir evlilik teklifi ile izleyiciler yine çok şaşırtmış olacak.


Hayatımın Aşkı Ekranlara Veda Ediyor

Hayatımın Aşkı dizisi 17. bölümü ile final yapmak için hazırlanırken. Başrollerde Hande Doğandemir, Serkan Çayoğlu ve Yonca Evcimik gibi rol aldığı Hayatımın Aşkı final bölümünde yaşananlar ile yayınlandığı geceye damga vurmuş olacak. Şok bir evlilik teklifi ve aksiyonu bol ve onlarca sahne yaşanacağı Hayatımın Aşkı 17. final bölümüyle ekranlarda olacak.

Hayatımın Aşkı Final Bölümü ile Ekranlara gelmiş olacak.

Demir’in Gökçe’ye hissetiği büyük aşk, onun bir karar vermesine neden olur. Evlenme teklifi yapacaktır. Bu düşüncesi Gökçe’nin ailesi ile de paylaşan Demir, destek görür ve. Bunun üzerine hep birlikte büyük bir sürpriz yapmaya başlarlar. Demir, Gökçe’yi ajansta tutacak, Gökçe’nin ailesi ise bu büyük organizasyon hazırlığına başlamış olacaktır.

Bütün bu gelişmeler olurken Kaan ise kendine bile itiraf edemediği aşkını Gökçe’ye ilan yapmak için karar alır. Gökçe’nin, Demir’le yakınlaşması daha çok seyirci kalmak istemez ve. Bu durum iyice canını acıtmaktadır. 

Günün sonunda ise Kaan, bütün cesaretini toplayıp ve aşkını söyleyecektir. Gökçe başına gelecek bütün bu sürprizlerden habersiz ajansta her zamanki gibi işlerini yapmaya devam eder.

Ailesinde yaşanan tuhaf durumlara ve Demir’in ajans içi tavırlarına anlam veremezken. Sema’yla araları bozulan Bartu ise barışmanın yollarını aramaktadır. Önce kendine bir çekidüzen vermesi gerektiğinin farkına varan Bartu’da öyle olacaktır.

Gökçe, Ajans 237 reklam ajansında çalışıyor ve hiç evlenmemiş bir kızdır. Bütün arkadaşları evlenmiş ya da evlenecek olan Gökçe’nin bu durum artık canına tak eder. Uçarı kaçarı yoktur.

Kendisine bir sevgili yapacaktır ve o adamda Ajans 237’nin sahibi Demir olacaktır. Demir’e giden yolda, Gökçe’nin müttefiki Kaan’dır. Hayatının aşkını bulmak için çıkılan bu zor yolda Gökçe, Demir ve Kaan hiç tahmin etmedikleri bir maceralar yaşayacaklardır.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500