Merakla Beklenen İşte O Komedi Filmi

Ünlü komedyen Yavuz Seçkin senelerdir hayalini yaptığı ilginç tiplemesi Das Borak’a film yapma projesi nihayet hayata geçti. Ünlü komedyen bu defa yapımcı kimliği ile çıktı. Das Borak’ın Yavuz Seçkin’in yüzünü ne denli güldürüp güldürmeyeceği merak konusu oldu şimdiden.


Merakla Beklenen İşte O Komedi Filmi

Yavuz Seçkin’in yapımcılığını yaptığı ‘Yıldızlar da Kayar Das Borak’ filmin oyuncu kadrosunda; Yavuz Seçkin, Altan Gördüm, Altan Erkekli, Ali Rıza Tanyeli, Serenay Aktaş, Larissa Gacemer, Veysel Diker gibi önemli oyuncular da yer alıyor.

Çok eğlenceli geçen okuma provasına; Yavuz Seçkin, Altan Gördüm, Altan Erkekli, Ali Rıza Tanyeli, Serenay Aktaş, Larissa Gacemer, Veysel Diker ve filmin genç yıldız adayı Görkem Demir’de katıldı.

OKUMA SIRASINDA KAHKAHALAR KESİLMEDİ

Büyük bir keyifle yapılan okuma provasında, kahkahalar hiç eksik olmadı.

Ünlü komedyen Yavuz Seçkin, okuma provasına ait; “Bugün işlerinden dolayı aramızda olamayan birçok yıldızımız var. Okurken kahkahamız hiç eksik olmadı.  Özellikle sosyal medyada filmimize destek olan herkese canı gönülden teşekkür ederiz. Sağ olsunlar, var olsunlar.
  
TÜRK SEYİRCİSİ DAS BORAK’A YABANCI DEĞİL

Yavuz Seçkin’in çeşitli TV kanallarında yaptığı Das Borak tiplemesi çok renkli bir karakter. Hatırlanacağı üzere ünlü komedyen 2012 senesinde Das Borak’a “Şayze” isminde bir klip çekmişti.

DAS BORAK NASIL BİR TİPLEME?

Das Borak, uzun seneler Almanya’da yaşayan bir Alman-Türk karışımı renkli bir karakter. Şarkıcı olan Das Borak star tripleriyle dikkati çeken ve Yavuz Seçkin’in çok güvendiği egosu yüksek bir tipleme.

Das Borak sinemada Yavuz Seçkin’in bu güvenini boşa çıkarıp çıkarmayacağı merak konusu.

İşte filmin fragmanı;

 


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500