Caner'den Çağrı ve Sevgi'ye Eleştiri Neden Hala Buradasınız?

Esra Erol'un programına katılan Caner, aynı programdaki Sevgi ve Çağrı'yı eleştirdi. Bugün yayınlanan canlı yayına konuk olan Sevgi ve Çağrı'ya evlendiniz neden hala buradasınız sorusuna cevap alamadı.


Caner'den Çağrı ve Sevgi'ye Eleştiri Neden Hala Buradasınız?

Geçtiğimiz aylarda evlenen Sevgi ve Çağrı öncelikle Zuhal Topal'ın programında yer almaya başlamıştı. Bir süre Zuhal Topal'ın programında yer alan ikili sonrasında ise ATV ekranlarında yayınlanan ve Esra Erol'un sunuculuğunu üstlendiği Evlen Benimle programına geçiş yapmıştı. Evlendiklerini ve mutlu olduklarını açıklayan Sevgi ve Çağrı'ya bir tepkide Caner'den geldi. 

Sevgi ve Çağrı'ya evlendiniz, neden hala buradasınız? diyen Caner, ikiliden net bir cevap alamadı. Caner'de geçtiğimiz yıllarda yayınlanan bir evlilik programına katılmış ve programda Tülin ile yaşadığı ilişki ile gündeme gelmişti. Tülin Caner aşkı olarak medyaya yansıyan ikilinin aşkı bir süre sonra sona ermişti. Sinirli ve agrasif tavırları ile dikkat çeken Caner, katıldığı bir televizyon programında da sinirlenerek başında bardak kırmıştı. 

Kendisine talip olarak gelmesini istediği gelin adayın sosyal medya hesabı kullanmamasını isteyen Caner, kendisinin bu kriteriylede herkesi şaşırttı. Sevgi ve Çağrı cephesindeyse her şey güzel gidiyor. Geçtiğimiz günlerde çıkan Sevgi'nin hamile olduğu yönündeki haberleri yalanlayan Sevgi, henüz böyle bir durum yok ben hamile değilim ancak şuan ablam hamile dedi. 

CANER ve TÜLİN EVLİLİK PROGRAMINDA

Sevgi ve Çağrı'nın önümüzdeki haftalarda yapılacak düğünlerinin ardından evlilik programlarından ayrılması bekleniyor. Ancak ikilinin düğününün ne zaman olacağı ile ilgili net bir açıklama yapılmadı. Yıldırım nikahı ile ansızın evlenen Sevgi ve Çağrı, aldıkları bu karar ile aileleri de dahil olmak üzere herkesi şaşırtmayı başarmıştı.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500