Sevgi'nin Annesi Çağrı'ya Seslendi Sevgi ve Çağrı Aşkı Son Durum

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'a katılan Çağrı ve Sevgi, aşklarını Türkiye'nin önünde yaşamaya devam ediyor. Sezon arasında evlenen Sevgi ile Çağrı, bu evlilik ile herkesi şaşırtmayı başarmıştı.


Sevgi'nin Annesi Çağrı'ya Seslendi Sevgi ve Çağrı Aşkı Son Durum

Sevgi'nin annesi Esra Erol'un programına katıldı. İkilinin evliliğine bir kesim inansa da bir kesim inanmamıştı. Sevgi'nin ailesini ziyaret eden Çağrı ve Sevgi, Sevgi'nin annesinin elini öptü. Çağrı'nın Sevgi'yi mutlu edemeyeceği için bu evliliğe inanmadığını söyleyen Sevgi'nin annesi, ben önyargılı davranmışım dedi. 

Sevgi'nin babası da bu evliliği ilk duyduğunda sinirle karşılamış. Ailenin Çağrı'yı kabul etmemesinin ilk nedeni ise Çağrı'nın kıskançlığı olmuş. Kızlarını üzdüğü için Çağrı ile olmasını istemediklerini dile getiren Sevgi'nin annesi, bu evlilikten kendilerinin de haberi olmadığını ve tek amaçlarının kızlarının mutluluğu olduğunu belirtti. 

Çağrı ile Sevgi arasındaki ilişki aslında yıllar öncesine dayanıyor. Eskiden sevgili olan ikili sonrasında Sevgi'nin Esra Erol programına katılmasıyla tekrardan bir araya gelmişti. Sonrasında Zuhal Topal'ın programına geçiş yapan Sevgi ve Çağrı burada büyük bir ayrılık yaşamış, Sevgi bu ayrılığın sonrasında loca adaylarından Birkan ile bir aşk yaşamıştı.

SEVGİ ve ÇAĞRI NASIL EVLENDİ? 

Yeni sezona Çağrı ile evlenmiş olarak dönen Sevgi ve Çağrı, kimsenin beklemediği anda Esra Erol'un programına geçiş yaparak herkesi şaşıttı. İkilinin evli olmalarına rağmen hala evlilik programlarında yer almasının nedeni ise merak konusu oldu. Sosyal medya üzerinden tepkiler almaya devam eden Sevgi ve Çağrı evliliklerine de dolu dizgin devam ediyor.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500