Adnan Aybaba:Selçuk İnan Çin'e Transfer Olacak

Telegol programı yorumcularından Adnan Aybaba Galatasaraylı futbolcu Selçuk İnan'ın Çin'e transfer olacağını açıkladı. Canlı yayında Selçuk İnan'ın transferi ile ilgili açıklama yapan Adnan Aybaba, Selçuk ve Burak'ın görüştüğünü belirtti.


Adnan Aybaba:Selçuk İnan Çin'e Transfer Olacak

Spor programları arasında farklı bir yere sahip olan Telegol, bu akşamda ilginç gelişmelere imza atmayı başardı. Programda yorumcu olarak bulunan Adnan Aybaba, Galatasaraylı futbolcu Selçuk İnan ile ilgili açıklamalarda bulundu. Selçuk ve Burak arasında devam eden dostluğunda bu transferde etkili olduğunu belirten Adnan Aybaba, Selçuk Çin' e transfer olacak dedi. 

Adnan Aybaba'nın Selçuk İnan ile ilgili açıklamalarına programın moderatörü Serhat Ulueren ve eski Galatasaraylı futbolcu Ümit Özat'tan zıt yönde yorum geldi. Selçuk İnan'ın transferinin gerçekleşmesi için öncelikle oynadığı alana yeni bir futbolcu alınması gerektiğini belirten Serhat Ulueren, böyle bir durumun şuan için mümkün olmadığının altını çizdi. Selçuk İnan'ın Çin'e transfer olacağı yönündeki iddiaların sonrasında ise konu Çin Mallarına geldi. 

Serhat Ulueren ve diğer yorumcular arasında Çin malı ürün kullanan olup olmadığı ile ilgili kısa bir araştırma gerçekleştirildi. 360 TV ekranlarında yayınlanan Telegol programı, Selçuk İnan'ın Çin'e transfer olması halinde bu detayı paylaşan ilk program olarak da büyük bir başarıya imza atacak. 

 


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500