Evleneceksen Gel Tülin ve Ömür Evlilik Yolunda

Show TV'nin sevilen programı Evleneceksen Gel Tülin ve Ömer arasında yaşanan yakınlaşma ile herkesi şaşırttı. Ömür ve Tülin arasında başlayan ilişki hız kesmeden devam ediyor. Tülin, Ömür'ün ailesiyle tanışmak istiyor.


Evleneceksen Gel Tülin ve Ömür Evlilik Yolunda

Uzun bir süre önce Gelinim Olurmusun ile ekranlara merhaba diyen Tülin, yıllardır ekranlarda yer almıyordu. Show TV ekranlarında yayınlanan Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunduğu Evleneceksen Gel programına aradığı damat adayını bulmak için katılan Tülin, loca adaylarından Ömür Bey ile bir ilişkiye başladı. Ömür ve Tülin arasında kısa sürede başlayan yakınlaşmanın ardından ikili birlikte zaman geçirmeye başladı. 

Geçtiğimiz günlerde loca adaylarından Ömür ve Tülin arasında bir yakınlaşma başlamış ve ikili yollarına birliktelik kararı alarak devam etmişti. Aralarındaki aşkın her dakika güçlendiğini açıklayan ikiliden çarpıcı birde karar geldi. Tülin, İzmir'de yaşayan Ömür'ün ailesini görmek, ellerini öpmek istediğini dile getirdi. Yaşamını sahne alarak kazanan ve mükemmel sesi ile dikkat çeken Ömür, Tülin'e söylediği şarkılarla Tülin'i etkilemeyi başardı. Kendisine gelen tüm taliplerine hayır diyen ve kimseyi istemeyen Tülin, son olarak Ömür'e evet dedi. 

Tülin'den Caner' Gönderme

Ömür ile olan yeni ilişkisi öncesinde kendisine gelen talibinin Akrep burcu olduğunu öğrenen Tülin, ben akrep burçları ile anlaşamıyorum bu nedenle kesinlikle akrep burçlu birisi ile ilişkiye başlamak istemiyorum dedi. Tülin'in bu cümlesi akıllara yıllar önce Caner ile yaşadığı aşkı getirdi. Gelinim Olurmusun programında Caner ile tanışan ve uzun bir süre birliktelik yaşayan Tülin ve Caner, bir süre sonra bu ilişkilerini noktalamıştı. Tülin'in eski sevgilisi Caner'de akrep burcuydu. 


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500