Kısmetse Olur'da Yeni Sezonun İlk Kral Kraliçesi Belli Oldu

Yeni sezonda Kısmetse Olur'un ilk Kral ve Kraliçesi oylamaların sonrasında belli oldu. Damatlar evinden Semih haftanın Kralı olurken, gelinler evinden ise Hazar haftanın Kraliçesi olmayı başardı.


Kısmetse Olur'da Yeni Sezonun İlk Kral Kraliçesi Belli Oldu

Kanal D ekranlarının ilgi ile takip edilen ve izlenme rekorları kıran programı Kısmetse Olur'da yaşanacaklar internete sızmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta yaşanacakları haberleştirdiğimiz gibi önümüzdeki hafta yaşanacak olayları da sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Yeni sezonla birlikte eski ve yeni yarışmacılardan kurulu bir kadro ile ekranlara gelen Kısmetse Olur'da haftanın Kralı Semih, Kraliçesi ise Hazal oldu. Aynı zamanda haftanın birincileri de olan Semih ve Hazal, önümüzdeki günlerde birlikte yemeğe çıkacak. 

Kısmetse Olur Evinde Büyük Sürpriz

Kısmetse Olur evinin damat adayları Adnan ve Gökhan, kendilerine yapılan doğum günü sürprizi ile eğlenceli dakikalar yaşadı. Gökhan ve Adnan'ın doğum gününü kutlamak için hazırlık yapan, onlara sürpriz bir parti hazırlayan gelin ve damat adayları, bu sayede birbirlerine biraz daha yaklaştı. Evde yaşanan eğlenceli dakikaların yanı sıra aşklarda gün yüzüne çıkmaya başladı. Önümüzdeki hafta yaşanacak gelişmelerde Adnan ve Didem, Gökhan ve Rabia arasındaki yakınlaşmalarda ilişkiye dönüşecek. 

 

 


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500