Kısmetse Olur Haftanın Birincileri ve Elenenleri Belli Oldu

Kanal D ekranlarının sevilen programı Kısmetse Olur, 2. hafta birincileri ve elenen isimleri belirlendi. Semih ve Rabia Kısmetse Olur'da ikinci haftanın liderleri oldu ve 10 Bin TL'lik ödülü paylaştı.


Kısmetse Olur Haftanın Birincileri ve Elenenleri Belli Oldu

İlgi ile takip edilen evlilik programı Kısmetse Olur'da ikinci hafta birinci olmayı başaran adaylar belli oldu. Gelinler evinde haftanın birincisi Rabia olurken, damatlar evinde ipi göğüsleyen isim Semih oldu. Hafta içi hergün Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur, yeni sezonunda da izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Her bölümüyle izleyenleri büyüleyen evlilik programında bu hafta yaşanacaklar da internete düştü. 

Kısmetse Olur evinde ikinci hafta ile birlikte aşklar da yaşanmaya başlıyor. Semih ile Hazal arasında başlayan yakınlaşma her geçen dakika artmaya devam ediyor. Bu aşkın yanı sıra Gökhan ile Rabia arasındaki yakınlaşma da ilerleyen günlerde aşka dönüşecek ve evdeki ikinci ilişki böylece başlayacak. Önümüzdeki hafta başlayacak olan son ilişki ise Adnan ve Didem ikilisi arasında olacak.

Kısmetse Olur'da Ceyhun ve Merve Eve Veda Ediyor 

Kısmetse Olur Evinde ilk haftanın tamamlanmasıyla birlikte eve veda edecek isimlerde belli olacak. Evdeki duruşları ve tutumları ile dikkat çeken Ceyhun ve Merve, Kısmetse Olur'dan elenen ilk yarışmacılar olacak. Eve veda eden Ceyhun ve Merve'nin yerine ise Suat ve eski yarışmacılardan Nur'un annesi Leyla Hanım giriş yapacak. 

Nur'un Annesi Kısmetse Olur Evine Giriyor

Geçen sezonki yarışmacılardan Nur'un annesi Kısmetse Olur evinde damat adayını arıyor. Nur'un Batuhan ile evlenmesi ve Kısmetse Olur'a veda etmesinin ardından eve giren Leyla Hanım, hem yarışmacıları hem de izleyenleri şaşırtmayı başardı. Annesinin Kısmetse Olur'a katılması Nur'u memnun etmesede yeni evli çift Nur ve Batuhan önümüzdeki günlerde eve konuk olacak. Kısmetse Olur evine eşi Batuhan ile birlikte gelen Nur, yarışmacılarla sohbet ederken, Semih sinirlerine hakim olamayacak ve soluğu bahçede alacak. Nur'un eve gelişine gereğinden fazla tepki gösteren Semih'i ise evde bulunan diğer yarışmacılar sakinleştirmeye çalışacak. Nur'un annesi Leyla Hanım ve Semih arasında evde yaşanacaklar ise şimdiden merak konusu oldu.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500