Zuhal Topal'la Kader Melih'e Talip Geldi Herkesi Ağlattı

Zuhal Topal'la programında Melih Kader görüşmesi canlı yayında gerçekleşti. Melih'e talip olarak gelen Kader, anlattığı hayat hikayesi ile hem stüdyodaki hem de ekranları başındaki milyonları gözyaşlarına boğdu.


Zuhal Topal'la Kader Melih'e Talip Geldi Herkesi Ağlattı

Star TV ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal'la İzdivaç programına katılan Kader, anlattığı hayat hikayesi ve yaşamıyla herkesi hüzünlendirdi. Loca adaylarından Melih'e talip olarak gelen, Ankara'da kardeşi ile yaşayan Kader, Zuhal Topal'ın sorularına verdiği yanıtlarla da milyonları ekran başına kilitledi. Yetiştirme yurtlarında büyüdüğünü belirten Kader, annesinin kendisini istemediğini, babalarının kendilerine sürekli olarak kötülendiğini iletti. 

Henüz 2 yaşındayken yetiştirme yurduna teslim edildiğini açıklayan Kader, 18 yaşına kadar yetiştirme yurdunda büyüdü. Tüm kardeşlerinin yetiştirme yurtlarında kaldığını belirten Kader, 6 kardeş olduklarını ve en küçük kardeşlerinin bir aileye evlatlık verildiğini belirtti. Kardeşleri ile uzun zamandır görüşemeyen ve kardeşlerinin nerede olduklarını bilmeyen Kader, annesini ise enson 2 ay önce telefonla aramış. Annesinin sesini duyunca af dileyen, özür dileyen Kader, birkez daha annesinin kendisini istemediğini belirtmesi ile şaşkına dönmüş. 

Kız kardeşi ile Ankara'da yaşayan ve özel bir firmada sekreterlik yaptığını belirten Kader, kardeşi ile birbirlerine yardımcı olarak hayata tutunduklarını söyledi. Zuhal Topal'ın senin suçun neydi? sorusuna "doğmak" olarak kısa ve net bir cevap veren Kader, Zuhal Topal'ın da canlı yayında gözyaşlarına tutulmasına neden oldu. Kardeşleri ile görüşmek istediğini ancak onların izlerine ulaşamadığını belirten Kader'in yaşamı bununlada kalmamış ve babasının ölümünü yıllar sonra öğrenmiş. 

Babamın Ölümünü 2 Yıl Sonra Öğrendim

Babasını 2011 yılında kaybeden Kader, babasının öldüğünü ise 2013 yılında öğrenmiş. Akrabalarının kendilerini sadece babasından kalan miras ile ilgili aradıklarını belirten Kader, babasının ölmeden önce kendisine bir mektup yazdığını, bu mektubu okuduğunu ancak ailesi tarafından bu mektubun kendisine verilmediğini belirtti. Ailesinden kimse ile görüşmediğini dile getiren Kader, annem benim yaşayacaklarımı biliyormuş, belki de bu nedenle ismimi Kader koymuş dedi. 

zuhal topalla kader

Acılı yaşam hikayesi ve yaşadıkları ile hüzün dolu dakikalar yaşanmasına neden olan Kader, dik duruşu ve hayata tutunmasıyla da hayranlık uyandırdı. Zuhal Topal ile sohbeti sırasında başını öne eğerek ağlayan Kader'e Zuhal Topal'dan "Sen başını öne eğme, başını öne eğmesi gereken sen değilsin. Senin bu yaşananlarda bir suçun yok" yorumu geldi. Duygularına daha fazla hakim olamayan Kader, canlı yayında baygınlık yaşadı ve stüdyoyu terk etmek zorunda kaldı.

Zuhal Topal Gözyaşlarını Tutamadı

Kendisine talip olarak gelen Kader'in yaşam hikayesinden de etkilenen Melih, sonunda aradığı aşkı buldu. Güzelliği ile Melih'i etkilemeyi başaran Kader, Melih'ten evet yanıtını aldı ve ikilinin aşkı başladı. Melisa ve Melih arasında uzun bir süredir devam eden ilişki ise geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan aldatma iddiaları nedeniyle sona ermişti. Melih, Melisa'nın kendisini aldattığını açıklamış ve ayrılmak istediğini söylemiş, Melisa ise böyle bir durumun söz konusu olmadığını açıklamıştı. 

 


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500