Zuhal Topal Canlı Yayında Gözyaşlarını Tutamadı

Evlilik programı ile ekranlara gelen Zuhal Topal, canlı yayında gözyaşlarını tutamadı. Yeni gelin adayı Kader'in hayat hikayesi karşısında hıçkırıklarına engel olamayan başarılı sunucu gözyaşları için özür diledi.


Zuhal Topal Canlı Yayında Gözyaşlarını Tutamadı

Ekranların sevilen programı Zuhal Topal'la il herkesin gönlünü fethetmeyi başaran Zuhal Topal, loca adaylarından Melih'e talip olarak gelen Kader'in hayat hikayesi ile şaşkına döndü. Yeni gelin adayının yetiştirme yurdunda büyümesi ve annesinin kendilerini istememesi Zuhal Topal'ı duygulandırdı. Uzun bir süre hıçkırıklarına engel olamayan ve gözyaşlarını gizleyemeyen Zuhal Topal, canlı yayında akıttığı gözyaşları için de özür diledi. 

Hafta içi hergün Star TV ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal'la İzdivaç programı ile ekranlara gelen Zuhal Topal, bu kez izleyenlerine hüzünlü dakikalar yaşattı. Her bölümü ile kahkaha tufanı yaratan, esprileri ile herkesi neşelendiren Zuhal Topal, bu kez yayını zor tamamladı. Yeni gelin adayı ile ilgili duydukları karşısında duygularını gizlemekte zorlanan Zuhal Topal, yeni gelin adayına destek olmaya çalıştı. 

MELİSA MELİH İLİŞKİSİNİ BU RESİM Mİ BİTİRDİ?

Uzun bir süre kendisini toparlamakta zorlanan Zuhal Topal, gözyaşlarına daha fazla engel olamayınca yayına ara vermek zorunda kaldı. Kısa bir süre reklam arası veren ve kendisini toparlayan Zuhal Topal, yaşadığı üzüntünün sonrasında da programa oldukça zor devam etti. 


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500