Sevgi ve Çağrı ATV Ekranlarından Seslendi

Esra Erol'un programına geçiş yapan Sevgi ve Çağrı, ATV ekranlarından sevenlerine seslendi. Kurban bayramından sonra düğünlerini yapacak olan yeni evli çift, evliliğimiz sahte değil dedi.


Sevgi ve Çağrı ATV Ekranlarından Seslendi

Uzun bir aranın ardından Zuhal Topal'la İzdivaç programı ile ekranlara dönen Sevgi, programa verilen yaz tatili arasında eski sevgilisi Çağrı ile evlendiklerini açıklamış, Çağrı ve Sevgi'nin bu evliliği sosyal medyada geniş yankı uyandırmıştı. Zuhal Topal'ın loca adaylarından Birkan ile uzun soluklu bir aşk yaşayan Sevgi, Birkan ayrılığı ile ilgili netbir açıklama yapmaktan da kaçındı. 

Birkan ile ilgili sorulan soruları hızlı bir şekilde geçiştiren Sevgi, ben aldığım kararın arkasındayım ve bu karardan pişman değilim, keşke Çağrı ile daha önce evlenseydim dedi. Birkan'la olduğu dönemde dahil olmak üzere gönlünde her zaman Çağrı'nın olduğunu açıklayan Sevgi, kalbimin ve aklımın bir köşesinde her zaman Çağrı vardı. Ben Çağrı'yı unutamadım ve sonunda onunla bir yola çıktık dedi. 

Sevgi ve Çağrı'nın Evlilikleri Sahte Mi?

Sevgi'nin canlı yayında evliliğini açıklamasının sonrasında ikilinin evliliklerinin sahte olduğu konusunda yapılan yorum sayısı da arttı. Evliliklerinin gerçek olduğunu kanıtlamak isteyen Sevgi, canlı yayında evlilik cüzdanını gösterse de bu kez evlilik cüzcanında soğuk mühür olmadığı yönünde eleştiriler aldı. Yapılan tüm eleştirileri kulak arkası yapan Sevgi ve Çağrı, Esra Erol ile çekildikleri resimi sosyal medya hesaplarından paylaşarak, mutluyuz notunu düştü. 

Sevgi Çağrı Aşkı Nasıl Başladı?

ATV Ekranlarında yayınlanan Esra Erol ile Evlen Benimle programına konuk olan Sevgi ve Çağrı, özel hayatlarında da sevgililydi. İkilinin yaşadıkları ayrılığın ardından Sevgi, Esra Erol'un programına katılarak evleneceği damat adayını aramaya başladı. Kısa bir süre sonra Çağrı, Sevgi'ye talip olarak geldi ve ikilinin yarım kalan aşkları tekrar başladı. Uzun bir süredir ilişkileri olan ikili sık sık ayrılık kararı alsa da aşklarını yarım bırakmadı.

SEVGİ ÇAĞRI İKİLİSİ ESRA EROL'UN PROGRAMINA GEÇTİ

Esra Erol'un ardından Zuhal Topal'ın programına transfer olan Sevgi ve Çağrı, aynı ayrılık sorunlarını bu kez Zuhal Topal'ın programında yaşadı. Bir küs bir barışık ilişkilerine devam eden ikili sonunda gerçekten ayrılmaya karar verdiklerini açıklarken Çağrı programı terk etti, Sevgi ise locadaki yerini alarak taliplerini aramaya başladı. Kendisine talip olarak gelen Birkan ile bir aşka yelken açan Sevgi, geçtiğimiz sezon Birkan ile nişanlandı. 

Birkan Yorum Yapmaktan Kaçındı

Sevgi'nin evlendiğini açıklamasının ardından Birkan ile olan nişanlılığı merak konusu oldu. Zuhal Topal'ın programında canlı yayında nişanlanan ikili, programın tatile girmesinin ardından ortadan kaybolmuştu. Sevgi ve Çağrı'nın Esra Erol'a geçmesinin ardından canlı yayına katılan Birkan, evli bir bayan ile ilgili konuşmak bana yakışmaz. Ben bu konuda bir açıklama yapmak istemiyorum, Allah mutlu etsin dedi. 

BİRKAN'DAN OLAY YARATACAK AÇIKLAMA

Yaptığı açıklamaların sonrasında locadaki yerini alan Birkan, kendisine gelecek yeni talipleri beklemeye başladı. Sevgi ile ilgili bir açıklama yapmaktan kaçınan Birkan'ın bu davranışı hem stüdyodaki hem de ekranları başındaki izleyenlerden tam not aldı.

 


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500