Zuhal Topal Hanife Orhan Aşkı Başladı

Star TV'nin sevilen programında Hanife Orhan aşkı başladı. Loca adaylarından Orhan, Hanife'ye talip oldu ve ikili birlikte yemeğe çıkma kararı aldı. Hanife ve Orhan kesin kararlarını cuma günü açıklayacak.


Zuhal Topal Hanife Orhan Aşkı Başladı

Zuhal Topal'la programının sevilen ismi Hanife, kendisine talip olarak çıkan Orhan'a evet diyerek herkesi şaşırttı. Uzun bir süredir tüm taliplerini geri çeviren, her görüşmesinde ilk aşka inandığını belirten Hanife, Orhan'ın yemek teklifine de evet dedi ve çay yerine yemeğe çıkma kararı aldı. Hanife ve Orhan'ın yarın yayınlanacak yeni bölümde kararlarını açıklamaları bekleniyor. 

İzmir'de ailesiyle birlikte yaşayan ve tavırları ile herkesin dikkatini çeken Hanife, daha önce Umut ve Deniz ile bir ilişkiye başlamış, ancak bu ilişkilerinde istediğini bulamamıştı. Uzun bir süre boyunca loca adaylarından Umut'u etkilemeye çalışan Hanife, sonunda bunu başarmış ancak daha bir hafta dolmadan Umut'un hayallerindeki kişi olmadığını açıklayarak ayrılık kararınnı duyurmuştu. 

Umut'un ardından kendisine talip olarak gelen Deniz'i beğenen ve kısa süre içerisinde Deniz ile bir ilişkiye başlayan Hanife, bu ilişkide de aradığını bulamamış ve ikili kısa süre içerisinde ayrılma kararı almıştı. Deniz'in sonrasında kendisine gelen taliplerinin tamamına hayır diyen Hanife, bugün bir ilke imza attı ve Orhan'ı tanımak istediğini açıkladı. Hanife'nin Orhan'ı tanımak istemesi ve yemeğe çıkma kararı alması locada bulunanlardan da büyük alkış aldı. 

Hanife'yi izlediği kadarıyla tanıdığını belirten Orhan, öncelerde Hanife'yi şımarık, kendisini beğenmiş biri olarak biliyordum. Ancak bu program sayesinde Hanife'yi tanıdım ve nasıl bir kişi olduğunu net bir şekilde anladım dedi. Kimsenin beklemediği bir anda Hanife'ye talip olarak çıkan Orhan, Hanife'den istediğini aldı ve ikili birlikte yemek yeme kararı aldı. 


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500