Zuhal Topal'la Deniz Zeliha Arasında Aşk Mı Yaşanıyor

Zuhal Topal'la programının sevilen ismi Deniz ve Zeliha arasında çekilen, sonrasında sosyal medyada paylaşılan resim, Deniz ve Zeliha arasında geçmişte bir aşk yaşandığı iddiasıyla yayınlandı.


Zuhal Topal'la Deniz Zeliha Arasında Aşk Mı Yaşanıyor

Zuhal Topal'la programına Hanife'ye talip olarak gelen ve Hanife ile yaşadığı ilişki ile herkesi kendisine hayran bırakan Deniz, Zeliha ile çekilen resimlerinin internette paylaşılmasıyla hayranlarını şaşırttı. Loca adaylarından Zeliha ve Deniz'in isimleri daha önce hiç yanyana getirilmemişti. 

Hanife ile yaşadığı ilişkinin sonrasında farklı bir isimle adı anılmayan Deniz, locadaki yerini almış ve taliplerini beklemeye başlamıştı. Hanife ise bu ilişkinin ardından yaptığı açıklamada Deniz'in aradığı kişi olmadığını belirtmiş ve ayrıldıklarını dile getirmişti. Hanife ile yollarını tamamen ayıran Deniz, sezona verilen aranın sonrasında Zuhal Topal'la programı ile gelin adaylarını aramaya devam ediyor. 

Daha öncede eski loca adaylarından Ahmet, Periscope hesabından yaptığı canlı yayınla Zeliha ve Deniz arasında bir aşk yaşandığını belirtmiş, ikilinin bu aşkı herkesten gizlediğini dile getirmişti. Bu açıklamalar üzerine konuşmaktan kaçınan Deniz ve Zeliha cephesinden bir açıklama gelmemişti. İnstagram üzerinden paylaşılan yeni resimde Zeliha ve Deniz'in oldukça yakın duruşları dikkat çekiyor. 

MELİSA TATİL RESİMLERİ İLE SEVENLERİNİ ÜZDÜ

Zeliha ise geçtiğimiz günlerde canlı yayında Melih ile arasındaki yazışmaları ve yakınlaşmayı gündeme taşımış, Melih ve Melisa arasında başlayan ilişkiyi eleştirmişti. Melih'in ikili oynadığını belirten Zeliha, Melih ile birlikte çekilmiş resim ve videoları da Zuhal Topal'ın ekibi ile paylaşmış, haklı olduğunu ıspatlamaya çalışmıştı.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500