Zuhal Topal'la Melisa Tatil Resimleri ile Şaşırttı

Zuhal Topal'la programında Melih ile yaşadığı aşk ile gündemden düşmeyen Melisa tatil resimleri ile sevenlerini üzdü. Yaz aylarında çekildiği tahmin edilen resimde Melisa'nın yanındaki kişinin eski sevgilisi olduğu iddia edildi.


Zuhal Topal'la Melisa Tatil Resimleri ile Şaşırttı

Zuhal Topal'ın sunuculuğunu yaptığı Star TV ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal'la programının sevilen ismi Melisa'nın erkek arkadaşı olduğu iddia edilen kişi ile çıktığı tatilde çekilen resimler, Melisa'nın sevenlerini üzdü. Özel bir sayfanın İnstagram hesabı üzerinden paylaşılan resimde Melisa ve yanındaki kişinin sevgili oldukları belirtildi. Melisa tarafından ise bu resimlerle ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. 

Bir küs bir barışık devam eden ilişkilerinde son olarak ayrılmaya karar verdikleri öğrenilen Melisa ve Melih ikilisinden Melisa'nın dışarda bir sevgilisi olduğu iddiaları üzerine Melisa bir açıklama yapmış ve bu durumu doğrulamıştı. Melisa'nın programa verilen arada birlikte olduğunu açıkladığı kişinin ise resimdeki kişi olup olmadığı henüz netlik kazanmadı. Plajda çekilen resimle Melisa ve yanındaki kişi samimi tavırları ile dikkat çekiyor. 

Melisa ve Melih arasında devam eden ilişkide son aşama Melisa'nın dışarıda bir sevgilisinin bulunduğu olmuş, Melih bu nedende Melisa'dan ayrılmıştı. Melisa'nın doğum günün de Melisa'ya deniz kenarında elleriyle masa hazırlayan Melih, Melisa'nın doğum gününü kutlamış ve sonrasında bulunduğu yerden ayrılmıştı. Melih'in ayrılmasının ardından aynı noktaya gelen kişi Melisa ile oradan ayrılmıştı. Bunun üzerine gündeme gelen Melisa'nın sevgilisi var söylentilerine karşı Melisa bir açıklama yapmış ve o kişinin eski sevgilisi olduğunu belirtmiş, şuan ise aralarında birşey olmadığını dile getirmişti. 

Zuhal Topal'la programına da konuk olan Melisa'nın eski sevgilisi ekranlarda görünmese de arka plandan Melisa ile yaşadıkları ilişkiyi doğrulamıştı. Tüm olanların ardından Melisa'ya olan aşkına karşı bir kez daha yenilen Melih, yeniden Melisa'dan özür dilemiş ve Melisa'dan bir kez daha af dilemişti. Melih'e bir şans daha vermek istemeyen Melisa ise tekrardan üzülmek istemediğini dile getirmişti. 


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500