Bir Dönemin Medyatik İsimleri Tülin ve Caner Evlilik Programında

Aşkları ile bir dönem en çok konuşulan isimler olan Tülin ve Caner, farklı kanallardaki evlilik programlarında yer aldı. Tülin ve Caner'in evlilik programlarına çıkması, ikilinin hayranları tarafından da şaşkınlıkla karşılandı.


Bir Dönemin Medyatik İsimleri Tülin ve Caner Evlilik Programında

Caner'in ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol ile Evlen Benimle programına katılmasının sonrasında Tülin'de Show TV ekranlarında yayınlanan Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunduğu Evleneceksel Gel programına katıldı. Program formatı ile ilgili bilgisi oldukça eksik görünen Tülin, ilk talibi ile çay içmek istedi. Gözlerden uzak yaşadığı hayat hikayesi ile dikkat çeken Tülin, evleneceği kişinin maddi durumunun iyi olmasını beklediğini açıkladı. 

Aradığı damat adayındaki özellikleri sıralayan Tülin, yemek yapmaktan hoşlanmıyorum, dobra, samimi, yalansız birini bekliyorum, erkekliğini bilsin bana yeter dedi. İlk görüşte aşka inandığını belirten Tülin, şuana kadar ilk görüşte aşk yaşamadığını da dile getirdi. Tülin'in talibine evet demesi ve görüşme odasına geçmesin sonrasında ikili birbirlerini yakından tanımaya çalıştı. Talibi Murat ile görüşürken geçmişte yaşadıklarını da hatırladığını belirten Tülin, Caner'e karşı bir şeyler hissedip hissetmediği ile ilgili bilgi vermekten kaçındı.

14 yıl önce katıldıkları bir evlilik programında birbirlerini tanıyan Tülin ve Caner, medyanın odak noktası haline gelmiş ancak ikili belirli bir süre sonra gündemden düşmüştü. İkilinin gündemden düştüğü sırada Caner'in canlı yayında kafasında bardak kırması, bir süre daha gündemde kalmalarını sağlamış ancak sonrasında medya dünyasında bir daha tutunamamışlardı. 

Geçtiğimiz haftalarda ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol ile Evlen Benimle programına katılan ve kendisine gelen talipler ile tanışmaya başlayan, yeni gelin adaylarını bekleyen Caner'in sonrasında Tülin'de bekleneni gerçekleştirdi ve evlilik programına katıldı. Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunumuyla ekranlara gelen Evleneceksen Gel programında damat adayını arayan Tülin'in Caner'i hala unutmadığı, aklına her Caner geldiğinde duygusallaştığı da gözlerden kaçmadı.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500