Zuhal Topal'la İbrahim Naz Aşkı Başladı İbrahim'den Naz'a Büyük Sürpriz

Zuhal Topal'la programının gelin adayı Naz, İbrahim ile yeni bir ilişkiye başlama kararı aldı. Bir önceki sezonda Naz'a talip olarak gelen İbrahim, sonrasında habersizce programdan ayrılmış ve tekrar geri dönmemişti.


Zuhal Topal'la İbrahim Naz Aşkı Başladı İbrahim'den Naz'a Büyük Sürpriz

İbrahim'in kendisine talip olarak gelmesine şaşıran Naz, başlangıçta olumsuz yaklaşsa da sonradan İbrahim'e bir şans daha verme kararı aldı. İbrahim'in bir önceki gelişinden habersizce gidişine kadar olan herşeyi sormak istediğini belirten Naz, ben İbrahim'e bir şans vermiyorum, ben sadece İbrahim'i dinlemek istiyorum dedi. Daha öncede ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol ile Evlen Benimle programında yer alan İbrahim, bu kez Naz'ı etkilemeye çalışıyor. 

Naz'ı kendisine inandıracağını ve geçen sefer programdan ayrılması için geçerli nedenleri olduğunu ileten İbrahim, bugün yapacağı sürpriz ile Naz'ı etkilemeye çalışacak. Naz'ı etkilemek için her gün farklı planları olduğunu belirten İbrahim, Naz'ı gerçekten tanımak istiyorum dedi. 

Loca Adayları İbrahim'e Tepkili

Naz'a tekrar talip olarak gelen İbrahim, Naz'ı etkilemeyi başarsa da loca adaylarını ikna edemedi. Naz ve İbrahim aşkını yorumlayan locadaki gelin ve damat adayları, genel olarak İbrahim'in tekrar gidebileceğini, Naz'ı bırakacağını belritti. Bu yorumlar karşısında İbrahim'e bende tam olarak sana güvenemiyorum diyen Naz, yinede İbrahim'in bir şansı hak ettiğini dile getirdi. 

Fenomenlik Yolunda İlerliyor

Sıkı bir sosyal medya kullanıcısı olan Naz, fenomenlik yolunda da emin adımlarla ilerliyor. Resmi İnstagram hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Naz, geçtiğimiz günlerde gelin arabası ile ilgili resimler paylaşmış ve akıllarda Naz evlendi mi? sorularının oluşmasına neden olmuştu. Zuhal Topal'ın sorusu üzerine bu duruma da açıklık getiren Naz, gelin arabasını bir hayranının getirdiğini ve kendisinin de hoşuna gittiğinden dolayı resim çekerek sosyal medyada paylaştığını açıkladı.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500