Kısmetse Olur Hazal Gözyaşlarını Tutamadı

Kısmetse Olur gelin adaylarından Hazal, Aycan ile yaşadığı tartışmada gözyaşlarını tutamadı. Gelinler evini gözyaşları içerisinde terk eden ve bahçeye çıkan Hazal, yanına gelen Aycan ile tartışmaya devam etti.


Kısmetse Olur Hazal Gözyaşlarını Tutamadı

Gamze'nin Adnan'a olan hislerini fırsata çevirmek isteyen Aycan, Hazal ile bir plan yaparak Gamze'ye şaka yapmak istedi. Hazal ise bu şakaya katılmak istemedi. Gamze'nin Adnan'a olan duygu yoğunluğunun fazla olduğunu bilen ve bu şakayı kaldıramayacağını düşünen Hazal, bu şakayla ilgili Gamze'ye karşı geldi. Görüşme odasından dönüşte asılmış suratı ile dikkat çeken Hazal, kendisini daha fazla tutamadı ve ağlamaya başladı. 

Hazal'ın ağlayarak evi terk etmesinin ardından Aycan'da bahçeye Hazal'ın yanına giderek onu sakinleştirmeye çalıştı. Hazal ile eskiden bu yana arkadaş olduklarını dile getiren Aycan, "ben senin nasıl bir insan olduğunu biliyorum. Burada insanlara iyi görünmek için kötülük yapmayalım diyorsun, ancak benim seni yeni tanımadığımı unutuyorsun. Tamam eğer öyleyse ben kötü biriyim" dedi. 

Hazal ve Aycan arasında çıkan tartışmaya diğer gelin adaylarının dahil olmaması ve araya girmemeleri de göze çarpan diğer bir nokta oldu. Bahçede yaşanan tartışmanın sonrasında Hazal'ı orada yalnız bırakan Aycan, bahçeyi terk ederek gelinler evine geri döndü.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500