Kısmetse Olur Kırmızı Oda Görüşmeleri Başladı

Yeni sezona hızlı bir giriş yapan Kısmetse Olur, kırmızı oda görüşmeleri ile hem yarışmacılara hem de izleyenlere heyecanlı dakikalar yaşattı. Kırmızı odada karşı karşıya gelen gelin ve damat adayları, birbirlerini tanımaya çalıştı.


Kısmetse Olur Kırmızı Oda Görüşmeleri Başladı

Kırmızı odaya Merve'yi çağıran Aykut, Merve'yi tanımak istedi. Merve, Aykut'tan damatlar evi ile ilgili bilgiler almaya çalışsa da başarılı olamadı. Merve'nin sorduğu tüm soruları hızlı bir şekilde geçiştiren Aykut, bizim ev gelinler evine göre oldukça hareketsiz dedi. Gelinler evine dönen Merve, diğer gelin adaylarının Aykut ile kendisini yakıştırmasından da oldukça memnun oldu. Kırmızı odaya Aykut'u çağırdığını açıklayan Merve, Aykut'un kendisini kırmızı odaya çağırmasından memnun kaldığını da belirtmeyi ihmal etmedi. 

Damatlar evine geri dönen Aykut ise Merve ile konuştukları ile ilgili bilgi vermekten kaçındı. Kırmızı odaya bir sonra çağırılan isim ise Aycan oldu. Aycan'ın kırmızı odaya davet edilmesini alkışlarla karşılayan gelinler evi arkadaşlarını kırmızı odaya uğurladı. Aycan'ı kırmızı odaya çağıran Şahin ise oldukça heyecanlı bir tutum sergiledi. Kızmızı odaya Aycan'ı çağırmasının nedeninin Aycan'da kendisini çeken birşeyler olduğunu dile getiren Şahin, sevgiye olan ihtiyacını ben karşılamak istiyorum dedi. 

Aycan'ın karşısında konuşmakta zorlanan Şahin, Aycan'dan etkilendiğini açık yüreklilikle dile getirdi. Duygularını iyi bir şekilde ifade eden Şahin'in karşısında Aycan'da duygularını açıkladı. İlgiye aç olduğunu dile getiren Aycan, Şahin'e ilişkilerinde ilgili biri olup olmadığını sordu. Şahin'in heyecanlanması ve kendisine zor hakim olması Aycan'ı mutlu etmiş olda da Aycan, Şahin'e bu ilişki ile ilgili net bir cevap vermedi. 

Kırmızı oda görüşmesinin ardından damatlar evine dönen Şahin, görüşmesinin iyi geçtiğini isim vermeden arkadaşlarına anlattı. Kırmızı odanın stresli bir ortam olduğunu açıklayan Şahin, arkadaşlarına sır vermekten kaçındı. Gelinler evine dönen Aycan ise görüşme ile ilgili başlarda bilgi vermekten kaçınsa da isim vermeden olup biteni açıkladı. Şahin ve Aycan arasında önümüzdeki günlerde yeni bir aşk başlayabilir.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500