Ebru Gündeş'in Yerini Sibel Can Aldı

TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye programında jüri olarak yer alan Ebru Gündeş, O Ses Türkiye'den ayrıldığını açıklamıştı. O Ses Türkiye'den ayrılan Ebru Gündeş'in yerine jüri koltuğunda Sibel Can oturacak.


Ebru Gündeş'in Yerini Sibel Can Aldı

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programlarından olan O Ses Türkiye’de yeni sezonda jüri koltuğuna oturacak olan isim belli oldu. Ebru Gündeş’in ayrıldığı jüriye Sibel Can dahil oldu. Haberi, Acun Ilıcalı Twitter’dan “Sevgili Sibel Can yeni sezonda O Ses Türkiye jürisine dahil oldu, başarılar dileriz” ifadeleriyle duyurdu.

Ebru Gündeş, uzun süredir O Ses Türkiye jürisinde yer alıyor ve yorumlarının yanı sıra kurduğu takımlarla da dikkat çekmeyi başarmıştı. Ünlü sanatçı Ebru Gündeş, O Ses Türkiye'den ayrılması ile ilgili bir neden ise belirtmedi. Eylül ayında yeniden ekranlarda yer alacak olan O Ses Türkiye'nin diğer jüri isimlerinde ise bir değişiklik olmadı. 

O Ses Türkiye jürisinde Athena, Hadise, Murat Boz ve Sibel Can yer alacak. Reyting rekorları kıran ve Türkiye genelinden aldığı başvurular ile dikkat çeken O Ses Türkiye seçmeleri de geçtiğimiz günlerde başlamıştı.

(İHA)


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500