Melisa ve Melih Aşkı Zuhal Topal'laya Damga Vurdu

Star TV'de yayınlanan Zuhal Topal'la Melisa ve Melih arasında yaşanan ilişki ile tüm izleyenleri duygulandırdı. Birbirlerine olan sevgileri gözlerinden okunan ikili ayrılığın ardından tekrar bir araya gelmek için çabalıyor.


Melisa ve Melih Aşkı Zuhal Topal'laya Damga Vurdu

Geçtiğimiz sezonda başlayan aşkları dur durak bilmeden devam eden Melisa ve Melih, canlı yayında yaşadıkları sorunlar nedeniyle ayrılık kararı almıştı. Herkesin birbirlerine yakıştırdığı ikili aldatma iddiaları ile gündeme gelmiş, önce Melisa, Melih'in kendini aldattığını düşünerek ayrılık kararı almış, sonrasında ise Melih, Melisa'nın kendisini aldattığı iddiası ile Melisa'dan ayrılmak istemişti. 

Güven konusunda yaşadıkları sorunları bir türlü aşamayan Melih ve Melisa, sonunda ayrılmaya kesin olarak karar vermiş, bu ayrılığın ardından Melisa, yeni talipleri ile görüşmeye başlamıştı. Melisa'nın yeni taliplerinin karşısına çıkması ise Melih'i oldukça derinden etkiledi.

İlk Talipte Gözler Doldu

Melisa'nın ilk talibinin karşısına çıktığı anlarda duygularına hakim olamayan Melih, gözyaşlarını tutamadı. Melisa'nın talibi karşısına çıkmasını da eleştiren Melih, duygu yüklü cümleler ile içini döktü. Melisa ve Melih arasında yaşanan sorunların sonrasında ise ortaya duygu yüklü mektuplar çıktı. Birbirlerine olan duyguları milyonlar tarafından takip edilen Melisa ve Melih'in önümüzdeki günlerde yeniden bir ilişkiye başlaması bekleniyor.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500