İsmail Küçükkaya: FETÖ'cüler Telefonumu Dinledi

Fox TV sabah haberlerinin değişmez ismi İsmail Küçükkaya, telefonlarının FETÖ Terör Örgütü mensupları tarafından farklı tarihlerde 5 kez dinlendiğini açıkladı.


İsmail Küçükkaya: FETÖ'cüler Telefonumu Dinledi

Fox TV ekranlarında yayınlanan İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat haber programının sunucusu İsmail Küçükkaya, FETÖ Terör Örgütü tarafından telefonlarının dinlenildiğini açıkladı. Haberlere kattığı yorumlar ile dikkat çeken İsmail Küçükkaya, kendi cep telefonundan da bulunan resimlerle bu dinlemeleri açıkladı. 

15 Temmuz darbe girişiminin ardından bir yandan araştırmalar bir yandan da tutuklamalar devam ediyor. Bu sabah yayınlanan programda Sözcü gazetesinde yer alan bir haberi değerlendiren İsmail Küçükkaya, FETÖ Terör örgütünün kendisini dinlediğini belirtti. 

Savcılıkla da görüştüğünü açıklayan İsmail Küçükkaya, Savcının kendisine FETÖ'cüler sizi kafaya takmış dediğini belirtti. Farklı tarihlerde yapılan dinlemelerin izninin ise şuanda FETÖ'den tutuklu bulunan bir isim tarafından verildiğini ileten İsmail Küçükkaya, FETÖ'cülerin uğraştığı isimlerden biri de benim dedi.

Yapılan dinlemelerle ilgili davalarında devam ettiğini dile getiren Küçükkaya, bu dinleme izinlerini veren isimlerin FETÖ Soruşturması kapsamında tutuklandığını, sonuna kadar bu davanın peşinde olacağını belirtti.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500