Zuhal Topal’la Birkan Naz Aşkı Mı Başlıyor?

Zuhal Topal’ın sunumu ile ekranlara gelen Zuhal Topal’la Birkan Naz atışması ile güne damga vurdu. Dün canlı olarak yayınlanan programda karşı karşıya gelen ikilinin birbirlerine beslediği duygular ortaya çıkacak mı?


Zuhal Topal’la Birkan Naz Aşkı Mı Başlıyor?

Zuhal Topal’ın sunumu ile ekranlara gelen Zuhal Topal’la Birkan Naz aşkı ile güne damga vurdu. Dün canlı olarak yayınlanan programda karşı karşıya gelen ikilinin birbirlerine beslediği duygular ortaya çıktı.

Yeni sezonla birlikte Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Zuhal Topal’la da Sevgi ve Çağrı’nın evli olarak programa dönmesi, tüm izleyenleri şaşırtmıştı. Sevgi’nin Çağrı ile evlenmesi üzerine Birkan ile Sevgi arasında geride kalan sezonda başlayan ilişkinin durumu merak konusu oldu. İlk 3 programa katılmayan Birkan ise 4. Bölümden itibaren programa dahil oldu.

Birkan Naz Aşkı Nasıl Başladı?

Baha ile ilişkisi sona eren Naz, kendisine gelen taliplere hayır demeye devam ediyor. Baha’dan sonra bir başkası ile ilişki yaşamayan Naz, son gelen talibinde Baha’nın da yorumunu merak ederek Baha’dan yorum istemişti. Naz’ın bu talebi başta Zuhal Topal olmak üzere herkesi şaşırtmıştı. Birkan ise kendisine gelen ve çay içtiği talibi ile durumunun olumsuz olduğunu açıklamıştı.

Birkan’ın talibi ile görüştüğü sırada Naz ve Birkan arasında yaşanan tartışma, hiç bilinmeyen konuların ortaya çıkmasına neden oldu. Naz’ın Birkan’a geçtiğimiz günlerde mesaj attığı, sosyal medya hesabından da sürekli olarak Birkan’ın resimlerine yorum yaptığı, ikilinin bir birlerine karşı duygu beslediği ortaya çıktı.

zuhal-topal-naz

Birkan Geldi Sevgi ve Çağrı Gitti

Yaşadıkları aşkla gündeme gelen Sevgi ve Birkan, programa verilen arada ayrılmış, Sevgi eski sevgilisi Çağrı ile evlenmişti. Bu durumun ardından yeni sezonda programa katılmayan Birkan, sonunda locaya dahil oldu. Birkan’ın locaya gelecek olması ise Çağrı ve Sevgi cephesinde olumsuz karşılandı.

ZUHAL TOPAL SEVGİ ÇAĞRI ESRA EROL’UN PROGRAMINA GEÇTİ

Birkan ile yaşadığı ilişki sırasında da aklının bir yerinde Çağrı’nın olduğunu açıklayan Sevgi, evlilik kararının arkasında durarak bu karardan pişman olmadığını açıklamıştı. Sevgi ve Çağrı bayramdan sonra düğün yapacaklarını açıklamış, Zuhal Topal ve ekibi de ikilinin düğünleri için üzerlerine düşen sorumluluğu alacaklarını açıklamıştı.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500