Zuhal Topal'la Hanife ve Umut'a Esra Erol'un Programından Teklif İddiası

Loca adayları ile dikkat çeken Zuhal Topal'la, Hanife ve Umut'un Esra Erol'a geçeceği söylentileri ile karşı karşıya kaldı. Yeni sezonda yeni kanalında start veren Zuhal Topal'la Sevgi ve Çağrı'da Esra Erol'un programına transfer olmuştu.


Zuhal Topal'la Hanife ve Umut'a Esra Erol'un Programından Teklif İddiası

Loca adayları ile dikkat çeken Zuhal Topal'la, Hanife ve Umut'un Esra Erol'a geçeceği söylentileri ile karşı karşıya kaldı. Yeni sezonda yeni kanalında start veren Zuhal Topal'la Sevgi ve Çağrı'da Esra Erol'un programına transfer olmuştu.

Geçtiğimiz sezonda sık sık karşı karşıya gelen iki program, bir kez daha adaylar nedeniyle karşı karşıya gelecek gibi görünüyor. Zuhal Topal’la Hanife, dün yayınlanan programda kendisini Esra Erol’un loca adayları arasında yer alan bir ismin aradığını ve programa davet ettiğini iddia etti. Hanife’ye geçtiğimiz Cuma günü talip olarak gelen Erhan, ardından ortalarda görünmemiş, Hanife ise Erhan hakkında bir açıklama yapmamıştı.

Tüm izleyenler bu ilişkinin son durumunu merak edenler, Hanife’nin yaptığı açıklama ile şaşkınlık yaşadı. Hanife canlı yayında yaptığı açıklamada, Erhan’ın kendisini farklı bir programa davet ettiğini, sürekli olarak telefonla aradığını iddia etti. Aynı açıklamada kendi yerinin Zuhal Topal’la programı olduğunu belirten Hanife, beni isteyen buraya gelecek dedi. Hanife’nin bu açıklamaları sırasında Zuhal Topal’da yorumunu gizleyemedi ve acaba Erhan kendisimi arıyor? Yoksa aratılıyor mu? Sorularını tekrarladı.

zuhal topal hanife umut

Zuhal Topal’la Umut Esra Erol Yolunda

Programa katıldığı ilk günden bu yana genç kızların sevgilisi olan Umut, duruşu ve kişilik özellikleri ile herkesi etkilemeyi başardı. Yeni sezonda Zuhal Topal’la programının loca adayları arasında yer almayan Umut, geçtiğimiz yıl mankenliğe adım atmış, farklı ürünlerin tanıtımında görev almıştı. Henüz Umut ya da Esra Erol tarafından bu konuda bir açıklama yapmamış olsa da Umut’un önümüzdeki günlerde Esra Erol’un sunduğu Evlen Benimle programına geçmesi bekleniyor.

UMUT ESRA EROL'UN PROGRAMINA GEÇTİ

Umut’un Esra Erol’a geçme ihtimali üzerine resmi İnstagram hesabına da geri bildirimler gelmeye devam ediyor. İnternette sıkça konuşulan bir konu olan Umut’un Esra Erol’a geçmesine hayranlarından da hem tepki hem de olumlu dönüş sağlanıyor. Umut’un paylaştığı her fotoğrafa bazı hayranları Esra Erol’un programına geçme derken bazı hayranları ise bu karara daha önce imza atması gerektiğini savundu.

ZUHAL TOPAL’LA SEVGİ ve ÇAĞRI, ESRA EROL’UN PROGRAMINA GEÇTİ

Hanife Umut Aşkı Neden Bitti?

Zuhal Topal’la programının sevilen loca adaylarından Hanife ve Umut, geçtiğimiz sezon bir birliktelik yaşamış, sonrasında ise anlaşamadıklarını açıklamışlardı. Uzun bir süre Umut’u etkilemek için uzun bir süre çaba harcayan Hanife, sonunda Umut’u ikna etmeyi başarmış, Umut ve Hanife İzmir’de kısa süreli bir tatil de (ayrı ayrı ailelerinin evlerinde) kalmışlardı. Tatil dönüşü bu ilişki ile ilgili açıklamalarda bulunan Hanife, biz birbirimize ait değiliz, hiç bir şey hayallerinizdeki gibi olmuyor, Umut benim hayallerimde daha farklıydı diyerek bu ilişkiye son verdiklerini açıklamıştı.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
RAFET AKSARI     2017-02-04 CNN TÜRK'te canlı yayında Hakan Çelik'in sorularını yanıtlayan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, evlilik programlarının "toplumu yozlaştırdığı" görüşünü dile getirdi ve buna izin verilmemesi gerektiğini söyledi. Bu utanmazların gidişatına bir an önce son verilmeli Sn.BAKANIM.