Zuhal Topal’la Sevgi ve Çağrı Esra Erol’un Programına Geçti

Zuhal Topal’la programının yeni evli çiftli Sevgi ve Çağrı, ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’la Evlen Benimle programına geçiş yaptı. Yeni sezonla birlikte reyting savaşları ve transferlerde hızlandı.


Zuhal Topal’la Sevgi ve Çağrı Esra Erol’un Programına Geçti

Yeni sezona hızlı bir giriş yapan Zuhal Topal’la İzdivaç programı, Çağrı ve Sevgi’nin evliliği ile ilk bombayı patlatmıştı. İlk 3 gün boyunca canlı yayına konuk olan Sevgi ve Çağrı, düğünlerinin de bayramdan sonra yapılacağını, düğün yerinin hazır olduğunu açıklamış, Zuhal Topal’ın ekibi tarafından yeni gelin Sevgi’ye gelinlik dahi bakılmıştı. İkili ve program yetkilileri arasında neler yaşandığı henüz gün yüzüne çıkmasa da Sevgi ve Çağrı, ATV ekranlarında boy göstermeye başladı.

Geride kalan dönemde de Esra Erol’la Evlen Benimle programında yer alan ikili, sonrasında Fox TV ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal’la programına geçiş yapmıştı. Programın yeni sezonda Star TV ile anlaşması üzerine Star TV’de de izleyici karşısına çıkan ikili, büyük kanallardan 3’ünde izleyici karşısına çıkmış oldu.

Evlilik programlarında gün geçmiyor ki yeni bir gelişme yaşanmasın. Geride kalan haftada Hanife’ye talip olan, Çağrı’nın kuzeni Erhan’da Sevgi ve Çağrı ile birlikte Esra Erol’un sunuculuğunu yaptığı Evlen Benimle programına geçiş yaptı. Erhan, Cuma günü Hanife’ye talip olarak gelmiş, Hanife Erhan’ın teklifini kabul etmiş ve ikili birlikte yemek yemek için stüdyodan ayrılmıştı. ATV ekranlarına geçiş yapan Erhan ise ilk olarak Hanife’ye seslendi ve kendisini canlı yayından programa davet etti.

zuhal topal sevgi birkan neden ayrildi

SEVGİ ve BİRKAN NEDEN AYRILDI DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Sevgi ve Çağrı İnstagram Hesaplarından Gönderme Yaptı

Evlilik kararları ve ani evlilikleri ile herkesi şaşırtan Çağrı ve Sevgi, izleyenlerde ikinci bir şaşkınlık yarattı. Ansızın Esra Erol’un programına geçen Çağrı ve Sevgi, resmi İnstagram hesaplarından da göndermelerde bulundu. Esra Erol’un programında mutlu olduklarını söyleyen ikili, biz ait olduğumuz yerdeyiz cümlesini kurdu.

HANİFE GÖZYAŞLARINI TUTAMADI DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Hanife Sevgi Dostluğu Bitiyor Mu?

Zuhal Topal’la programından çok iyi arkadaş olan ikili Hanife ve Sevgi, bu değişikliğin sonrasında bir birlerine kırılmış gibi görünüyor. Sevgi’nin farklı bir kanala gitmesi ile ilgili yorum yapmaktan kaçınan Hanife, ben ait olduğum yerde Zuhal Abla’nın programında, ailemin yanındayım dedi. Kendisine seslenen Erhan’a da beni isteyen benim olduğum yere gelmeli diyen Hanife, şimdilik kanal değişikliğinin kendisi için gündemde olmadığını dile getirdi. 

HANİFE ve UMUT ESRA EROL'UN PROGRAMINA GEÇİYOR MU? DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

 


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500