İzdivaç Programında Gelin Adayı Hanife Gözyaşlarını Tutamadı

Zuhal Topalla İzdivaç programının gelin adayı Hanife gözyaşlarına hakim olamadı. Melisa ve Melih arasında çıkan tartışmaya dahil olan Hanife, Melih'in kendisine tepki göstermesi üzerine canlı yayında ağladı.


İzdivaç Programında Gelin Adayı Hanife Gözyaşlarını Tutamadı

Yeni sezona Star TV ekranlarında devam eden Zuhal Topalla İzdivaç programında bugün de ilginç anlar yaşandı. Melih ve Melisa arasında bir türlü durulmayan sular nedeniyle çıkan tartışmaya dahil olan Hanife, Melih'in sert tepkisini aldı. Melih'in gösterdiği tepki karşısında gözyaşlarını tutamayan Hanife, "iyi olmak herşeyi çözmüyor, kimseye iyilik yapmayacaksın" dedi. Hanife'nin tartışmaya dahil olma nedeni ise Melisa ile aralarında yaşanan tartışmalar olarak biliniyor. 

Melisa ve Melih uzun süredir birbirlerine besledikleri duygular sonucunda kısa bir süre önce tekrardan ilişkiye başlama kararı almıştı. Daha öncede bir çok kez bir araya gelen ikiliden Melih'in farklı kişilerle de görüştüğü iddia edilmiş, sonrasında ise ilişkileri noktalanmıştı. Yaklaşık 1 haftadır devam eden ilişkilerinde büyük bir çıkmaza giren Melisa ve Malih bugün ayrılma kararı aldı. 

Cuma günü yayınlanan programda kendisine gelen talibine evet yanıtı veren Hanife ise bugün yayınlanan programa tek başına katıldı. Sevgi ile evlenen Çağrı'nın kuzeni Hanife'ye talip olarak gelmiş, Hanife'de Çağrı'nın kuzeni ile birlikte yemeğe çıkmak istemişti.

HANİFE SONUNDA EVET DEDİ DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Sevgi ve Çağrı ile birlikte haftasonu İzmit'e giden Hanife, Çağrı'nın kuzeninden ayrıldı. Hanife bu ayrılık ile ilgili herhangi bir açıklama yapmazken, bugün kendisine gelen talibine de hayır dedi. Hanife'nin Çağrı'nın kuzeni ile ilgili bir açıklama yapmaması ve sık sık kurduğu cümlelerle gönderme yapması dikkat çekti. 

 


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500