Beratcan Karakütük'ün Annesi Türkan Karakütük Müge Anlı'ya Konuk Oldu

Müge Anlı ilk bölümünde Beratcan Karakütük'ün annesi Türkan Karakütük'ü konuk etti. Beratcan Karakütük cinayeti ile ilgili soruları yanıtlayan anne Türkan Karakütük, oğlunun cinayeti ile ilgili soruları yanıtladı.


Beratcan Karakütük'ün Annesi Türkan Karakütük Müge Anlı'ya Konuk Oldu

Oğlu Beratcan Karakütük'ün öldürülmesinin ardından hakkında yakalama kararı çıkartılan Türkan Karakütük, çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmış ancak yurt dışına çıkış yasağı konulmuştu. Eşininde kendisini istememesi nedeniyle Türkan Karakütük kadın sığınma evine yerleştirilmiş, burada hayatına devam etmişti. Dün ve bugün yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konuk olan anne Türkan Karakütük, akıllarda oluşan soruları yanıtlamaya çalıştı. 

Stüdyoda bu gelişmeler yaşanırken Müge Anlı, Beratcan Karakütük'ün katil zanlısı Ersin K, tarafından kendisine gönderilmiş 8 sayfalık mektuba yer verdi. Yazdığı mektupta cinayet öncesi Türkan Karakütük ile yaşadığı ilişki ile ilgili detaylara da yer veren Ersin K. cinayetin azmettiricisinin Türkan Karakütük olduğunu belirtti. Ersin K,'nın mektubunda yer alan Türkan ile birlikte ev tutmuştuk, Türkan bazen iş çıkışlarında geliyor, bazende işe gitmiyor sabah eve geliyordu cümlesi, Türkan Karakütük ve Ersin K, arasında yaşanan birlikteliğin boyutlarını ortaya serdi. 

ZANLI ERSİN K.'NIN MÜGE ANLIYA YAZDIĞI MEKTUBUN DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

Beratcan Karakütük Cinayeti Nasıl İşlendi?

Kartal'da yaşayan Beratcan Karakütük, okul çıkışında bir servis aracının yanına kadar kameralarda görünüyor, sonrasında ise ortadan kayboluyordu. Okuldan çıktıktan sonra tekrar izine rastlanmayan Beratcan Karakütük'ün cesedi olayın üzerinden geçen birkaç günün sonrasında Tuzla'da bir su kanalında bulunmuştu. Beratcan Karakütük Cinayeti ile ilgili yakalanan Ersin K. cinayeti itiraf etmiş ve cinayeti nasıl işlediğini açıklamıştı. 

Beratcan Karakütük'ü okuldan aldıktan sonra ellerini ve ayaklarını bağladığını, ağzını bantladığını belirten Ersin K, daha sonrasında Beratcan'ı servis aracının bagajına koyduğunu ve bu şekilde sıradaki servisini dağıttığını belirtmişti. Servisi bittiğinde ise bilinci kaybolmuş olan Beratcan Karakütük'ü boğarak öldüren Ersin K. Beratcan'ın cesedini Tuzla'da bir su kanalına attığını itiraf etmişti. 

Türkan Karakütük: Eşim Ersin K ile İlişkimizi Biliyordu

Canlı yayında açıklamalarına devam eden Türkan Karakütük, eşinin Ersin K ile yaşadığı ilişkiyi bildiğini, bu durumdan haberdar olduğunu iletti. Telefon ile canlı yayına bağlanan acılı baba ise bu durumu bilmediğini ancak şüphelerinin olduğunu iletti. Aynı bağlantıda eşi Türkan Karakütük'ün bu cinayeti azmettirdiğini de belirten acılı baba sonrasında telefon görüşmesini sonlandırdı. Türkan Karakütük, Ersin K ile çekildiği resimleri de eşinin gördüğünü ve bu ilişkiyi uzun zamandır bildiğini iddia etti.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500