Müge Anlı Nazmiye Çam Cinayeti ile İlgili Yayına Devam Etti

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert, Nazmiye Çam cinayeti ile ilgili Ahmet Çam'ı konuk etti. Türkiye'nin dikkatini çeken Nazmiye Çam cinayeti ile ilgili yargıtay kararının da önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor.


Müge Anlı Nazmiye Çam Cinayeti ile İlgili Yayına Devam Etti

Yeni yayın sezonunun başlamasıyla birlikte televizyon programları yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye başladı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programının bugünkü konuğu ise Ahmet Çam oldu. Trabzon'da işlenen Nazmiye Çam cinayeti ile ilgili yargıtay kararı ise henüz açıklanmadı. 2009 yılında işlenen Nazmiye Çam cinayeti aile içi karmaşıklığı da gözler önüne sermişti. 

Nazmiye Çam cinayeti ile ilgili Nazmiye Çam'ın eşi, eşinin babası ve eşinin kardeşi de gözaltına alınmış, ancak sonrasında tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştı. Nazmiye Çam davasında kayın babası, eşi ve eşinin kardeşi hakkındaki kesin sonuç ise Yargıtay kararının sonrasında netlik kazanacak. 

Engelli oğlunu okuldan almak için evden çıkan ancak sonrasında uzun bir süre izine rastlanamayan Nazmiye Çam'ın cesedi Trabzon'da yol kenarında bulunmuş, polis ekipleri tarafından detaylı bir inceleme ve araştırma başlatılmıştı. Yapılan araştırmalarda ise Nazmiye Çam'ın okula gitmediği öğrenilmiş, engelli oğlu ise sokakta tek başına gezerken bulunmuştu. 

Nazmiye Çam'ın cansız bedeninin bulunmasının sonrasında Adli Tıp Kurumu tarafından yapılan otopside, Nazmiye Çam'a öldürülmeden önce işkence yapıldığı, öldükten sonra ise cesedin denize atıldığı tespit edilmişti. Cinayetin ardından tutuklamalar yaşanmış ve aile cinayet ile ilgili kesin çözümü başarılı gazeteci ve yayıncı Müge Anlı'ya başurmakta bulmuştu. 

Nazmiye Çam cinayetinin ekranlara yansıması ile birlikte tüm Türkiye bu cinayeti yakından takip etmeye başlamış, başarılı yayıncı Müge Anlı ise cinayetin perde arkasını aydınlatmaya çalışmıştı. Nazmiye Çam'ın kayınbiraderi Ahmet Çam, bugün yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konuk oldu.

 

 


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500