Zuhal Topalla Birkan'dan Olay Yaratacak Açıklama

Zuhal Topal'lanın damat adaylarından Birkan, Sevgi ile ilgili soruları yanıtladı. Uzun süredir ekranlarda yer almayan Birkan'ın Sevgi ile neden ayrıldığı, ilişkilerinin bitiş nedeni merak konusu olmuştu.


Zuhal Topalla Birkan'dan Olay Yaratacak Açıklama

Zuhal Topal'ın sunuculuğunu üstlendiği Zuhal Topal'la İzdivaç programında, damat adayı Birkan'dan olay yaratacak açıklamalar geldi. Birkan, Sevgi'nin Çağrı ile evlenmesinin ardından ilk kez televizyon ekranlarında izleyici karşısına çıktı. Geride kalan sezonda Sevgi ile nişanlan Birkan, Sevgi'nin Çağrı ile evlendiğini açıklamasından bu yana programa konuk olmamıştı. 

Sevgi ile arasındaki aşkın bitiş nedeni ile ilgili de açıklama yapması beklenen Birkan, bu konuda sessiz kalmayı tercih etti. Sevgi ise Çağrı ile evliliğinin ardından gelen sorulara ben Çağrı'yı unutamamışım, aklımda olmasa bile kalbimin bir köşesinde her zaman Çağrı vardı demişti. Sevgi'nin bu davranışı ve açıklamaları sosyal medyada büyük tepki almasına neden olsada Sevgi bu durumları olgunlukla karşılamış ve Çağrı'ya olan aşkından vazgeçmemişti. 


Birkan Sevgi Aşkı Neden Bitti?

Milyonları ekran başına bağlayan, herkesin ilgi ile takip ettiği Sevgi Birkan aşkı, programa verilen arada sona ermişti. Sevgi ve Birkan'ın neden ayrıldıklarına dair iki cepheden de bir açıklama yapılmadı. Ancak Sevgi'nin açıklamalarından Sevgi'nin Çağrı'yı unutmadığı ve Sevgi'nin kalbinde her zaman Çağrı'nın olduğu oldu. Çağrı ile mutlu olduklarını belirten Sevgi, aldığı evlilik kararından da pişman olmadığını açıklamıştı. 

SEVGİ ÇAĞRI İLE EVLENDİĞİNİ AÇIKLADI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Birkan açıklamalarında Sevgi ile ilgili sorulara net cevaplar vermezken, ikilinin ilişkilerinin uzun bir süre önce sona erdiği öğrenildi. Birkan ve Sevgi birbirlerine olan aşkları ile gündeme gelmiş, ikili çıktıkları tatilde de mutlu günler geçirmiş ve Türk Sinemasının en iyi filmlerinden olan Al Yazmalım'a gönderme yapmıştı. İ


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500