Sevgi ve Çağrı Sevgi'nin Annesinin Elini Öpmeye Gitti

Kısa süre önce evlenen Zuhal Topalla Sevgi ve Çağrı, düğünleri öncesinde aradaki kırgınlıkları gidermek için Sevgi'nin annesinin elini öpmeye gitti.


Sevgi ve Çağrı Sevgi'nin Annesinin Elini Öpmeye Gitti

Zuhal Topalla programının gelin adaylarından Sevgi ile Çağrı kısa süre önce sürpriz bir şekilde evlenmiş, ikilinin evliliklerine bir kesim inanmazken, bir kesim ise desteğini ihmal etmemişti. Yeni sezonun ilk programında evlendiklerini açıklayan Sevgi ve Çağrı, Kurban Bayramının ardından şahane bir düğün ile dünya evine girecek. Sevgi ve Çağrı düğün öncesinde yaşanan kırgınlıkların giderilmesi için Sevgi'nin annesini ziyaret etti. 

Sevgi'nin annesi ile konuşan Sevgi ve Çağrı, düğünleri ile ilgili de bilgi verdi. İkiliye yolculuk boyunca Hanife'nin de eşlik etmesi dikkat çekti. Çağrı, Sevgi ve Hanife, birlikte İzmit'in yolunu tutarak, şarkılar türküler eşliğinde bir ziyaret gerçekleştirdi. 

Hanife'nin İzmit'e gidiş nedeninin ise Sevgi'nin yakın arkadaşı olmasının yanı sıra Çağrı'nın kuzeni ile aralarında başlayan kıvılcımlarda olduğu iddia edildi. Cuma günü yayınlanan haftanın son bölümünde Hanife'ye Çağrı'nın kuzeni talip olarak gelmiş, Hanife ise Çağrı'nın kuzeni ile çay içmeyi istememiş, direk olarak yemeğe gideceğini belirtmişti.

SEVGİ VE BİRKAN NEDEN AYRILDI HABERİ OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Düğün Bayramdan Sonra

Yıldırım nikahı ile hızlı bir şekilde evlenerek herkesi şaşırtan Sevgi ve Çağrı, düğünlerini bayramdan sonra yapacak. Düğün için gerekli organizasyonların ayarlandığı, hatta Sevgi'nin gelinlik provalarını da gerçekleştirdiği öğrenildi. Bizlerde haberlerweb.com olarak Sevgi ve Çağrı ikilisine mutluluklar dileriz. Sizlerde Çağrı ve Sevgi ile ilgili yorum ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum bölümünden bizlere ve diğer okurlara iletebilirsiniz.

ZUHAL TOPAL SEVGİ VE ÇAĞRI EVLİLİKLERİNİ AÇIKLADI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500