Para Odası Neden Yayınlanmadı? Para Odası Yayından Kaldırıldı Mı?

Kanal D'nin sevilen yarışma programı Para Odası bugün yayınlanmadı. Programın sevenlerinin aklına ise ilk olarak Para Odası yayından kaldırıldı mı? Para Odası neden yok? Para Odası yayına aramı verildi gibi sorular geldi.


Para Odası Neden Yayınlanmadı? Para Odası Yayından Kaldırıldı Mı?

Kanal D ekranlarına hızlı bir giriş yapan Para Odasının ekranlara veda etmeside aynı hızla gerçekleşti. Tamer Karadağlı'nın sunumu ile ekranlara gelen, sonrasında ise Ahmet Çakar'ın sunuculuğunu devir aldığı Para Odası, Kanal D'nin resmi internet sitesinden ve yayın akışından çıkarıldı. Pazartesi akşamlarının sevilen programlarından biri olarak görünen ve tamamen Türk formatı olan Para Odası, henüz 4.bölümde ekranlara veda etti. 

Ekranlara oldukça hızlı bir giriş yapan ve ilk bölümü ile yaklaşık 3 saat devam eden yarışma programı Para Odası, ikinci bölümünde de aynı sürelerde yayınlanmıştı. Programın 3. bölümünde ise ilk değişiklik ekranlara yansıdı ve Tamer Karadağlı sunuculuktan ayrılarak yerini Ahmet Çakar'a bıraktı. Ahmet Çakar'ın kendine has yorumu ile 3. bölümde benzer sürede yayınlandı. Geride kalan hafta yayınlanan 4. bölüm ise 45 dakika civarında yayınlanarak seyircinin de dikkatini çekmeyi başarmıştı. 

Para Odası Neden Yayınlanmadı?

İddialı yarışma programlarından biri olarak başlayan ve ilk bölümü ile başvuru rekorları kıran Para Odası, sonraki bölümlerde bu başarıyı sağlayamadı ve Reyting kurbanı olan programlar içerisine girdi. Para Odası'nın bu akşamki yayın saatinde ise Kanal D'nin yeni dizisi Bodrum Masalı, tekrar bölümü ile ekranlara gelecek. 

Para Odası Neden Başarılı Olamadı

Formatı ile ilgi uyandırmayı başaran Para Odası'nın başarılı olamamasındaki en büyük nedenin haberlerweb.com ailesi olarak soru kalıpları ve soru tarzları olduğunu düşünüyoruz. Tamamen tahmine dayalı soruların sorulduğu yarışma programında seyircilerin de sorunun cevabını bilmesi ya da tahmin etmesi oldukça zordu. Yarışma programında en heyecanlı dakikalar ise aralarda yaşanılan, butona basarak yüksek parayı bulma kısımları olarak dikkat çekti. Aynı formattaki bir yarışmanın Kim Milyoner Olmak ister tarzındaki sorular ile ilerlemesi halinde ise ortaya izlemeye doyamayacağımız bir program çıkacağından eminiz. 

Sizlerde Para Odası programı ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum alanından bizlere ve diğer okurlara iletebilirsiniz.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Misafir     0000-00-00 Biz bu yarismayi ailecek ahmet cakar ile cok sevmistik geri istiyoruz
selcuk     2016-08-31 reyting alamazdı zaten herkes oyunun sorularıyla iddaa oynuyordu ofiste hepimiz seyretmeyip ertesi gün sorularla iddaa oynuyorduk sorular güzeldi
Ahmey     0000-00-00 Bu hicde iyi olmadi tekrar gelsin lutfenn severek izliyorduk