Kısmetse Olur Dokunulmazlık Kazanan İsimler İnternete Sızdı

Ekranların sevilen programı Kısmetse Olur ilk hafta dokunulmazları belli oldu. Yeni sezonun ilk haftasında dokunulmazlık kazanan isimler Adnan, Hazal, Semih ve Merve olacak.


Kısmetse Olur Dokunulmazlık Kazanan İsimler İnternete Sızdı

Kanal D ekranlarının reyting rekortmeni programı Kısmetse Olur, yeni sezona 5 Eylül’de giriş yapacak. Nur ve Batuhan’ın 4 Eylül’de yapılacak düğünü ile heyecanlı bir geri dönüş yapacak Kısmetse Olur’da ilk hafta dokunulmazlık kazanan isimler belli oldu. Çekimleri önceden yapılan Kısmetse Olur, dokunulmazlık kazanan isimlerin internete sızmasına engel olamadı.

Kısmetse Olur Evinde İlk Hafta

Yeni sezona hızlı bir giriş yapmaya hazırlanan Kısmetse Olur, ilk bölümlerde yaşanacak gelişmelerle de haftaya damga vurmaya hazırlanıyor. İlk bölümde damat ve gelin adaylarının birbirini tanımaya çalışacağı programda bayan yarışmacılar gelinlik, erkek yarışmacılar ise damatlık ile Kısmetse Olur evine giriş yapacak. Haberlerweb.com olarak evde olup bitecek olayları sizler için derledik. Yayınlanacak ilk bölüm de damat adayları gelinler evini birer birer ziyaret ederek, kendileri ile ilgili gelin adaylarının aklındaki soruları yanıtlayacak.

İkinci bölümde yani 6 Eylül Salı günü evde gerginlikler yaşanmaya başlayacak. Gelinler evinde yaşanacak tartışmada tabaklar da kırılacak. Yaşanan gerginliklerin sonrasında ise bu kez gelin adayları tek tek damat adaylarının evini ziyaret edecek ve kendileri ile ilgili soruları yanıtlayacak.

Kısmetse Olur yeni sezon 3. Bölümde ise ilk kırmızı oda buluşması yaşanacak. Başarılı sunucu Seda Akgül, gelin adaylarına tahminlerini soracak ve tahmini tutan isim, damat adayı ile biraz fazla zaman geçirecek.

8 Eylülde yayınlanacak 4. Bölümde ise gelin adayları, damat adaylarını kırmızı odaya davet edecek. Programın tanınan isimleri Adnan ve Semih ise kırmızı odaya ikişer gelin adayı çağıracak. Cuma günü ise yeni sezonun ilk dokunulmazları açıklanacak. Dokunulmazlık kazanan isimler ise damatlar evinde Adnan ve Semih, gelinler evinde ise Hazal ve Merve dokunulmazlık kazanacak.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500