Beratcan Karakütük Cinayet Zanlısı Katil Müge Anlı'ya Mektup Yazdı

Müge Anlı, canlı yayında Beratcan Karakütük Cinayeti katil zanlısı Ersin K.'nın kendisine yazdığı 8 sayfalık mektubu okudu. Beratcan Karakütük cinayeti ile ilgili açıklamalarda bulunan Ersin K, mektubunda da anneyi suçladı.


Beratcan Karakütük Cinayet Zanlısı Katil Müge Anlı'ya Mektup Yazdı

Tuzla'da bir sulama kanalında ölü olarak bulunan Beratcan Karakütük'ün cinayeti ile ilgili Ersin K, tutuklanmış anne Türkan Karakütük ise tutuksuz olarak yargılanmak üzere serbest bırakılmıştı. Bugün yeni sezona başlayan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konuk olan anne Türkan Karakütük, Ersin K ile ilgili yaşadığı ilişkiye dair bilgiler verdi. Zanlı Ersin K ile 4 senelik bir ilişkisi olduğunu söyleyen anne Türkan Karakütük, yaşadığı bu ilişkiyi eşinin de bildiğini belirtti. 

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına 8 sayfalık bir mektup gönderen katil zanlısı Ersin K, yazdığı mektupda olayların yaşanma şeklinin farklı olarak gerçekleştiğini iddia etti. Beratcan Karakütük cinayeti ile ilgili polis memurlarına verdiği ilk ifadede anne Türkan Karakütük'ü suçlayan katil zanlısı, Beratcan bizi görmüştü, annesi babasına söylemesinden korktu ve Beratcan'ı ortadan kaldırmamı söyledi demişti. Müge Anlı'nın canlı yayınına konuşan anne Türkan Karakütük, eski eşinden şiddet gördüğünü ve boşanma davası açtığını ancak eşinin kendisini çocukları birdaha göstermemek ile tehdit ettiğini iddia etti.

Katil Zanlısı Ersin K, Müge Anlı'ya Mektup Yazdı

Canlı yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında tekrardan gündeme gelen Beratcan Karakütük cinayeti ile ilgili ilginç gelişmeler yaşandı. Ceza evinde bulunan Ersin K, Beratcan Karakütük cinayeti ile ilgili başarılı yayıncı Müge Anlı'ya 8 sayfadan oluşan bir mektup yazdı ve cinayet ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Beratcan Karakütük'ün Cesedi Tuzla'da Bulundu

Beratcan Karakütük'ün öldürülmesinin sonrasında geniş çaplı araştırmalar başlamış, Beratcan'ın en son bir servis aracının yanında görüldüğü tespit edilmişti. Cinayet ile ilgili araştırmaları genişleten polis ekipleri kısa süre sonra Beratcan Karakütük'ün cesedine Tuzla'da bir sulama kanalında bulmuştu. Cesedin bulunmasının sonrasında katil zanlısı Ersin K, yakalanmış ve ifadesinde cinayeti itiraf etmişti. 


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500