Beratcan Karakütük'ün Annesi Canlı Yayında Müge Anlı'ya Konuştu

Kartalda öldürülen Beratcan Karakütük'ün annesi Müge Anlı'nın programına konuk oldu. Küçük yaşta öldürülen ve cesedi su kanalında bulunan Beratcan Karakütük'ün cinayeti sonrasında zanlı da yakalanmıştı.


Beratcan Karakütük'ün Annesi Canlı Yayında Müge Anlı'ya Konuştu

Kartal'da işlenen Beratcan Karakütük Cinayetinin ardından Beratcan'ı öldüren kişi yakalanmış ve ceza evine gönderilmişti. Beratcan Karakütük cinayeti ile ilgili annesi de hakim karşısına çıkmış, tutuksuz olarak yargılanmasına devam edilmişti. Beratcan Karakütük'ün annesi, bugün yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konuk oldu. Oğlu Beratcan Karakütük'ün öldürülmesi ile ilgili konuşan anne, oğlunun öldürülmesi ile ilgili de bildiklerini anlattı.

Beratcan Karakütük'ün öldürülmesinin sonrasında servis şoförü zanlı yakalanmış ve cezaevine gönderilmiş, sonrasında ise Ersin Karakütük ve Beratcan Karakütük'ün annesi Türkan Karakütük'ün bir süre önce bir ilişki yaşadığı gün yüzüne çıkmıştı. 

Okuldan çıktıktan sonra eve dönemeyen Beratcan Karakütük'ün bir servis aracına bindiği ve sonrasında ortalardan kaybolduğu anlaşılmıştı. Ersin K ile bir süredir ilişki yaşayan Türkan Karakütük, Müge Anlı ile yaptığı görüşmede Ersin K'dan şüphelendiğinden söz etmiş, Müge Anlı'ya gerçekleri itiraf etmişti. 

Henüz 9 yaşındaki Beratcan Karakütük'ün cesedi Tuzla'da ormanlık alanla yer alan bir su kanalında bulunmuş, yapılan otopside Beratcan'ın boğularak öldürüldüğü anlaşılmıştı. Cinayetin ardından yakalanan Ersin K, kısa sürede işlediği cinayeti itiraf etti. Beratcan Karakütük'ü okuldan aldığını söyleyen zanlı, ellerini ve ayaklarını bağladığını, ağzını bantladığını söyleyen Ersin K, bu şekilde sıradaki servisini dağıtmış ve sonrasında aracını Tuzla'da ormanlık bir alana sürmüş. Ormanlık alana gittiğinde Beratcan'ın bilincini yitirmiş olduğunu ifade eden zanlı, burada Beratcan Karakütük'ü boğduğunu ve sonrasında cesedi su kanalına attığını itiraf etmişti.

Zanlı:Beratcan Karakütük'ü Öldürmemi Annesi Söyledi

Kan donduran iddia da Beratcan Karakütük'ün ölümünün sonrasında zanlı, Beratcan'ın annesi ile bir ilişkimiz vardı. Beratcan Karakütük bizi gördü, babasına söyleyecek onu ortadan kaldırmamız gerek dediğini iddia etmişti. Bu iddialar üzerine göz altına alınan Türkan Karakütük, tutuksuz olarak yargılanmaya devam etmişti. Katil zanlısı Beratcan'ı öldürmemi annesi istedi diyerek cinayet ile ilgili Türkan Karakütük'ü suçlamıştı. Anne Türkan Karakütük iddiaları yalanlarken zanlı Ersin K ile birlikte adliyeye sevk edilmiş, zanlı Ersin K tutuklanırken anne Türkan Karakütük tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakmıştı. 

Anne Türkan Karakütük'ün tutuksuz yargılanmasına gelen tepkiler üzerine Savcı Türkan Karakütük'ün yeniden yargılanmasını ve tutuklanmasını istemiş bunun üzerine Türkan Karakütük tekrardan hakim karşısına çıkartılmıştı. Tekrardan tutuksuz yargılanma kararı verilen Türkan Karakütük, bunun ardından kadın sığınma evine yerleştirilmişti.

Anne Türkan Karakütük İddiaları Cevapladı

Tüm bu iddialara cevap vermek için canlı yayına konuk olan anne Türkan Karakütük, hakkındaki iddiaları içtenlikle cevapladı. Ersin K, ile görüşmek istemediği için kendisini oğlu ile tehdit ettiğini söyleyen Türkan Karakütük, bu durumu Müge Anlı'ya henüz ikinci günde anlatmış. Cinayet ile ilgili konuşan Türkan Karakütük, eski eşinin de bu ilişkiden haberdar olduğunu dile getirdi. Katil zanlısı Ersin K. ile Facebook konuşmalarını eski eşinin yakaladığını ve kendisinin boşanmak istemediğini belirtti. Türkan Karakütük Ersin K ile arasındaki ilişkinin eski eşi tarafından bilindiğini ve bu durumun yeni olmadığını iddia etti.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500